מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   ראיון טלפוני בינלאומי
לחץ להגדלה
סוף סוף הצלחת להגיע לראיון טלפוני בינלאומי. כיצד להתכונן ולהצליח בראיון טלפוני בינלאומי? במאמר זה ננסה לסקור את מטרות הראיון הטלפוני, כיצד להתכונן לראיון טלפוני ועשר אסטרטגיות להצלחה . מהן המטרות שלך בראיון טלפוני?

מאת: נאוה שלו
פורסם: 24/09/07 09:08

דף חדש 1

עשר אסטרטגיות מובילות להצלחה בראיון טלפוני בינלאומי .
 

 

סוף סוף הצלחת להגיע לראיון טלפוני בינלאומי. כיצד להתכונן ולהצליח בראיון טלפוני בינלאומי? במאמר זה ננסה לסקור את מטרות הראיון הטלפוני, כיצד להתכונן לראיון טלפוני ועשר אסטרטגיות להצלחה .
מהן המטרות שלך בראיון טלפוני ?
א. שכנוע המעסיק שאתה הכי מתאים למשרה המבוקשת בהשוואה למועמדים לוקאליים .
ב. להמשיך את תהליך ההשמה ולהגיע לראיון פנים אל פנים .
ג. לנסח בבהירות כיצד הינך יכול לתרום להצלחה הכלכלית של החברה ומהו ROI שלך .
ד. לקבל פרטים על המשרה המבוקשת המועמד האידיאלי .

כיצד להתכונן לראיון טלפוני בינלאומי ?
א. אסוף מידע על החברה המשרה והמראיין ( במידה וזה אפשרי ) ותהליך הגיוס.
ב. הכן מספר משפטים אשר ינסחו בבהירות כיצד הינך יכול לתרום להצלחתה הכלכלית של החברה מהו ROI שלך.
ג. תאם מועד שנוח לך לשוחח באין מפריע אל תתפתה לשיחה כאשר אתה לא מוכן או במקום רועש .

עשר אסטרטגיות להצלחה בראיון טלפוני בינלאומי:

 
1.
חשוב על עצמך כעל "מוצר" מהן הסיבות שבזכותן כדאי למעסיק לגייס אותך. כיצד אתה יכול לתרום להצלחה הכלכלית של החברה. איזה תועלת תצמח לחברה אם היא תגייס אותך. כיצד הינך יכול להפוך ל Profit Execute Officer - PEO .
2.
שווק, בניגוד לתיאור, את הניסיון המקצועי הבינלאומי שלך ניסיון כולל: מגורים בחו"ל, לימודים בחו"ל, ניסיון בעבודה בחברות בינלאומיות, שפות זרות וכדומה.
3.
היה מוכן לתת דוגמאות של הצלחה במשימות ואתגרים בעבודה (Success Stories ). דוגמאות הן הדרך הטובה ביותר לשווק את הכישורים המקצועיים שלך .
4.
הייה מודע שבשיחה טלפונית התקשורת הלא מילולית נעדרת, על כן אשר מידי פעם את העובדה שאתה מקשיב באומרך "אני מבין". דבר בביטחון והאט את קצב הדיבור כדי לשדר ביטחון וחום. עמוד כשאתה משוחח, השתמש בביטויים פעילים לא סבילים וחייך בעת השיחה. חשוב על המראיין כאדם שתעבוד איתו בעתיד .
5.
היה זהיר לא להשתלט על השיחה על כן הקשב באופן פעיל .
6.
אם לא הבנת או פספסת את שאלת המראיין אל תהסס לשאול לכוונת או פרטי השאלה בשנית. אם נשאלת שאלה שאתה צריך לחשוב עליה השתמש באסטרטגיה של חזרה על שאלת המראיין - במילים אחרות - "האם אתה מתכוון ש ... ?"
7.
אם יש באפשרותך להוסיף תכנים נוספים בשיחה כלול תכנים המתייחסים לתרבות החברה והאתגרים שהחברה מתמודדת איתם וכדומה. המראיין יתרשם מהעובדה שעשית את שיעורי הבית.
8.
נסה לקבל פרטים נוספים על המשרה ומיהו המועמד האידיאלי למשרה זו בעיני המראיין ופרטים נוספים על תהליך הגיוס .
9.
סיים את השיחה בתודה ובהלהבות להמשיך והשתתף בתהליך הגיוס.
10.
שלח מכתב תודה למראיין. מכתב התודה מקובל בצפון אמריקה. ניתן לנצל אותו לשיווק נוסף לסקירה מדוע אתה המועמד המתאים ביותר למשרה זו ( כיצד אתה יכול לתרום להצלחה הכלכלית של החברה). אם עלו נקודות בראיון שחשוב לחזק או להדגיש אותם ניתן לעשות זאת במכתב התודה.
11.
התרבות האמריקאית מעריכה סגנון דיבור ישיר ויש צפייה שמועמדים ישווקו את עצמם ולא רק יתארו את ניסיונם המקצועי . זכור המטרה העיקרית בראיון טלפוני ( ולא טלפוני ) היא שכנוע המראיין שאתה המועמד המתאים ביותר לתרום להצלחת החברה מבחינה כלכלית. עשה זאת בביטחון ומקצועיות.

בהצלחה .

 

 

כל הזכויות שמורות. 2005

 

נאוה שלו היא מאמנת קריירה כותבת  ויזמת של גלובל רילוקשיין אשר מספקת אימון קריירה למועמדים מתחומי הייטק , הביוטק והכספים  המעוניינים ברילוקשיין בצפון אמריקה .נאוה  בעלת  16 שנות ניסיון בהשמה יעוץ וקוצינג  בחברות הייטק בישראל  ארה"ב וקנדה ובעלת תאר שני בהצטיינות בעבודה סוציאלית  מהאוניברסיטה העברית . עוד על השרותים של גלובל רילוקשיין    http://www.globalrelocation.ca/id4.html  .בקרו בפורטל התוכן שלנו http://www.globalrelocation.ca/blog/    לתגובות  nshalev@globalrelocation.ca   

 

 

 

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net