מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   תעשו יותר ... תצליחו יותר...
לחץ להגדלה
ברצוננו לעדכן אתכם...  רב הדרישות לעובדים אינן מתפרסמות ברבים, ובאמצעים המקובלים, ואינן נגישות לרוב האוכלוסייה. אל תמתינו שמציאת מקום עבודתכם תיעשה בידי אחרים אלא פנו מיוזמתכם לכל חברה אשר אתם חושבים שהיא מתעניינת במעומדים.

מאת: פורטל VideoJob
פורסם: 30/11/07 01:51

יוזמה יוזמה יוזמה

 

יוזמה יוזמה יוזמה – תעשו יותר ... תצליחו יותר...

 

 

ברצוננו לעדכן אתכם...  רב הדרישות לעובדים אינן מתפרסמות ברבים באמצעים המקובלים, ואינן נגישות לרוב האוכלוסייה. אל תמתינו שמציאת מקום עבודתכם תיעשה בידי אחרים אלא פנו מיוזמתכם לכל חברה אשר אתם חושבים שהיא מתעניינת במעומדים.

 

קחו יוזמה ופנו למנהלי ארגונים וחברות , אף מבלי לדעת אם הם מחפשים / זקוקים לעובדים. הציגו מועמדותכם תוך ציון התפקידים, אשר להערכתכם, יש לכם את הכישורים לאיישם.

אתן לכם מספר דרכים להתקשרות עם ארגונים וחברות- ולא לשכוח את ויטמין “P” כי  ללא פרוטקציה לא קל למצוא עבודה.

 

התנדבו

התנדבו למספר מקומו כגון: מד"א, משמר אזרחי, עזרה לקשישים, עזרה בארגוני צדקה וכדומה. יתכן שמשם תבוא הישועה. (קשרים, מפה לאוזן, הדוד, הדודה אתם יודעים איך זה במדינתנו הקטנה).

 

עיתונים

מודעות דרושים בעיתונות הארצית, האזורית והמקומית.

 

קשרים אישיים

קשרים אישיים הם חשובים מאוד יש לשאול את הסובבים אתכם על משרות פנויות במקום עבודתם, נציגי חברות שהייתם בקשר איתם, חברות כ"א שנתתם בעבר את קורות חייכם, יתכן שתתפנה משרה במקום עבודתם והם יוכלו להמליץ עליך. חשוב להפיץ את השמועה שאתה מחפש עבודה. - מחקרים הראו כי אחוז גבוה של עובדים מצאו את עבודתם באמצעות קשרים.

 

אינטרנט

חפשו מודעות דרושים באינטרנט, מאגרי מידע, אינדקס דרושים, מדריכים ועוד. הירשמו ברשתות חברתיות, הרחיבו את מספר החברים הווירטואליים שלכם ותדאגו שיכירו אתכם בקהילה שלכם. צרו כרטסי ביקור אינטרנטיים, ובפרט העלו את קורות החים שלכם לאינטרנט. פורטל דרושים ווידאו ג'וב מספק לכם את כל הכלים על מנת שתוכלו להציג את עצמכם במיטבכם מול המעסיקים. בווידאו ג'וב ניתן להעלות תמונה, סרטון ווידאו, או כל מסמך רלוונטי אחר כגון: תעודות שונות, מכתבי המלצות, ואף מצגת או פרויקט. מסמכים אלו מאששים את אמיתות קורות החיים שלך בפני מעסיק פוטנציאלי ומקנים לך עדיפות ע"פ מועמדים שלא מוסיפים תוכן נילווה לקו"ח שלהם.

 

סיורי שטח

סיירו באזורי תעשיה בבתי קפה במסעדות אשר סועדים שם עובדים מחברות אשר בהן אתם רוצים לעבוד ודברו איתם, יתכן ותשמעו שאצלם במחלקה זקוקים לעובדים נוספים, הורידו כתובות ובצעו עבודת בילוש.

 

ערוצי כבלים

בכל ערוצי הכבלים קיים לוח מודעות דרושים מקומי, גם מפרסומות בטלוויזיה.

 

טלפונים

תהיו בקשר עם חברים קרובים ואף חדשו קשרים עם חברים מהעבר, אל תסתגרו, תהיו פתוחים לעולם, והעולם יפתח את שעריו בפניכם. הכוונה שעתה שיש לכם את הזמן תחדשו את קשרים מהעבר ותודיעו לחבריכם על כך שאינכם מועסקים כרגע. תתפלאו לראות את נכונות האנשים לעזור.

 

לשכת התעסוקה

בררו בלשכת התעסוקה הקרובה לביתכם, לפעמים ניתן יהיה למצוא גם בלשכת התעסוקה עבודה לה ציפיתם ובמקרים מסוימים תשלחו לקורס שפעם חשבתם לעשות ומשם למקום העבודה שרציתם.

 

מוסדות לימודים

חפשו במוסדות הלימודים שלמדתם, באוניברסיטאות, מכללות וכ"ו ודברו עם המרצים שלכם ויכול להיות שהם יפתיעו אתכם.

 

סטטיסטיקות:

על כל מאה פניות יזומות התקבלו כעשר תשובות,

מבין עשר תשובות עשויה להיות תשובה חיובית אחת ובמקרה הטוב שניים.

 

חשוב לזכור כי תמיד קל יותר למצוא עבודה כשעובדים. אם אינכם עובדים וקיבלתם הצעת עבודה וההצעה אינה בדיוק חלום חייכם, מומלץ לקבלה ובמקביל להמשיך בחיפוש עבודה.

 

           למאמרים נוספים בתחום:

 

 

 

בהצלחה

לוח דרושים VideoJob

 

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
עוד דברים 
ירון,מה זה משנה? (10/11/2008)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net