מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   סקס בעבודה???
לחץ להגדלה
משחר נעורינו לאחר שכבר שמענו על סיפור החסידה המהוללת, נגעלנו ממבט חטוף על זוג המתנשק בלהט והתרגשנו מהמחשבה על משחקי רופא וחולה או כיד הדמיון הפרוע, אנו עוסקים בדרכים כאלה ואחרות במערכת הרבייה (שפה מדעית). יש שינקטו עשייה ויש שמחשבה, אבל בסופו של יום נמצא כי כולנו עוסקים ומתעסקים ב סקס!

מאת: סקופ אתרים
פורסם: 14/05/08 02:29

דף חדש 1

מין בעבודה – לא רק בסרטים

 

זה מתחיל בשקט כמו קולות רקע מעצבנים ועמומים עד שלפתע זה חודר ונכנס לתודעה. שוב מתחוור לך כי אכן לא טעית, כמו מנטרה הודית "משובחת" קולו המרטיט של השעון המעורר מבשר כי הפציע יום חדש. ממאן להאמין לחצת להשתיקו, אבל "הפיצול" האחראי שלך כיוון ליל אמש את מערכת הנודניק המתוחכמת שנועדה לפרוט על מיתרי העצבים, שדי לנגיעה קלה בהם בכדי לחבר אותך לכורך המציאות. הגיע הזמן לקום....

 

סוף סוף הושבת עצמך על שפת המיטה מתבונן מבעד לחרכי התריס מנסה לנחש איזה יום מסתתר שם מאחורי העלטה השוררת בחדר. לפתע הופך הבזק האור הדקיק לסנוור משתק ראייה הודות לפתיחת התריס הזריזה של זוגתי היקרה, שלא הייתה מביישת אבחת חרבו של לוחם נינג'ה מיומן. בהתרסה המדומה לנעיצת חרב בליבי היא מפתירה לעברי "בייבי בוקר הגיע הזמן לקום לעבודה .. שוב עבדת עד מאוחר? אני צריכה לדבר עם הבוס שלך" ( אם היא רק הייתה יודעת...)   

 

כמכונה שלחצו על מתג ההפעלה שלה לאחר שלא עבדה מספר שעות וחלקיה עדיין קרים וכבדים, אני מנייד עצמי ומתחיל את הבוקר.ריקוד המכונה מתחיל... באופן אוטומטי, כמדי בוקר אני מבצע את פעולות ההשכמה הפיזית והמנטאלית שלי – הגיע יום חדש ... הולכים לעבודה!

 

בשלב זה אתם שואלים את עצמכם, מה פשר ההקדמה? המאמר אמור לעסוק בסקס לא?, מה לעזאזל הוא רוצה מאיתנו? אתם צודקים רק התעוררתי תנו דקה לנשום ....  יש לי מה לומר גם על סקס. 

 

משחר נעורינו לאחר שכבר שמענו על סיפור החסידה המהוללת, נגעלנו ממבט חטוף על זוג המתנשק בלהט והתרגשנו מהמחשבה על משחקי רופא וחולה (או כיד הדמיון הפרוע) אנו עוסקים בדרכים כאלה ואחרות במערכת הרבייה (שפה מדעית). יש שינקטו עשייה ויש שמחשבה, אבל בסופו של יום נמצא כי כולנו עוסקים ומתעסקים במין ברמה כזו או אחרת. גם את ציפורה הספרנית, וגם אתה משה רואה החשבון. אין יוצאים מהכלל ישנם שיודו בכך וישנם שלא מסיבות תרבותיות, חברתיות ואישיות כאלה ואחרות. אבל בואו נודה שגם אלה שאינם מודים תורמים את חלקם לשיח החברתי-תרבותי בנושא.   

 

במרוץ האבולוציה העניק הגזע האנושי למין משמעויות והיבטים נוספים המתלווים ליצר הרבייה. מתכליתו הראשונית כאמצעי התרבות והמשכיות, הפך המין למרכיב תרבותי מרכזי  אליו אנו נחשפים בהקשרים שונים מדי יום ביומו.

אנו מכירים מין בסרטים, מין במיטה (לברי המזל אין צורך לפרט עוד מקומות ואירועים מכוננים, אני פונה למיינסטרים), מין מכותרות שליליות בעיתון (לא עלינו) ומין מהצעקות של השכנה. אבל כמה פעמים יצא לכם ממש להכיר מין בעבודה ?

 

השכמנו בבוקר, עשינו את כל פעולות היקיצה השגרתיות, האוטומטיות, יצאנו מהבית נכנסנו למכונית הנענו. מכניסים ל-D מתחילים לנסוע, רובנו בשלב זה ממשיך את האוטומט של ההתעוררות אנחנו אנשים ישנים מהלכים ... חושבים, חולמים בהקיץ, משתרכים לאיטנו בפקק ואז משום מקום מתחיל ה"יום המיני" שלנו (לגברים בלבד). לפתע, באמצע המחשבות על סדר היום, נכנסת לנו ל"פריים" (תמונה) עלמת חן במיני קצרצר. החיישנים קולטים "תנועה חשודה" וכבר מפשיטים אותה. כל פעם בצורה שונה ולעיתים אף משונה.

 

זה ממשיך עם הגיענו למשרד. לפתע מתווספים לנו "אובייקטים מיניים" (הכותב אוהב, מעריץ וסוגד לנשים, הניסוחים הם לשם המחשת הרעיון בלבד) אותם אנו מפשיטים לסירוגין, לעיתים לבד ולעיתים בחברת שותפינו לבעיית היצר "אחוות הזכרים".

גאווה, תודו שזו גאווה. גאווה למין האנושי שהצליח בצורה כל כך ממוסדת לחנך ולביית את רוב נתיניו הזכריים (ישנם סוררים שחלקם מאחורי סורג ובריח וחלקם עדיין לא). יש לזכור כי עדיין קיימות תרבויות בהן חוקי היצר גוברים על זכויות אדם, בהן החזק שולט כדרך הטבע.

 

הנקבה האנושית אף היא אינה חפה ממחשבות "זדון" אלה. נקבת האדם לא נותרה אדישה בתהליך אבולוציית המין האנושי, ותרומתה עיקרית ומכרעת להתנהגות המינית. האישה המודרנית דעתנית, פתוחה מתירנית ובעיקר עצמאית. תכונות אלה מאפשרות לה ליטול יוזמה ולעיתים לקחת את  השוט... סליחה מושכות לידיים. סקר שנערך בקרב קוראי וקוראות מגזין בריטי נמצא כי 84 אחוז מהנשים הודו כי הן חושבות על סקס באופן תדיר בשעות העבודה.

 

יצר הרבייה והצורך להשתכפל (במונחים מדעיים) לצד הצורך בהשגת סיפוק מיני (במונחים תרבותיים מעודנים) לא נבצרו מחלקה. פעמים רבות נמצא (ובצדק רב לאור חוסר האיזון בשיווין הזדמנויות) כי נשים נעזרות במיניותן לקידום מטרותיהן בעולם הנשלט על ידי גברים. למעשה כוחן המיני של הנשים גדול, אימתני ודומיננטי בזכות יכולות שליטה ואיפוק מיניים טובים מאלה של הגבר.

 

עיסוק במין בשעת העבודה הפך נושא למחקרים מסיבות שונות, שליליות לצד חיוביות. בהקשר השלילי הנושא הרווח עליו התקיימו אין ספור דיונים וערכאות הינו נושא ה"הטרדה המינית". אולם לצערנו לא נעשה די מחקר באשר לתרומתו החיובית של המין בעבודה. מעניין היה לבדוק נושא זה בקורלציה למוטיבציה ותפוקה.

 

שר הייט ,מנהלת מכון בינלאומי לאתיקה מינית במקום העבודה, פרסמה ספר המנתח את הנוף הפסיכולוגי-רגשי במקום העבודה בו עובדים בצורה שוויונית גברים ונשים.

לפי ממצאי מחקר אותו פרסמה החוקרת בשנת 2000 הודו 62 אחוז מהנשים ו-71 אחוז מהגברים כי קיימו רומן במשרד. כפי שציינתי ישנם שעושים, וישנם שחולמים לעשות (ברוב תחומי החיים לא רק מין). דמיינו שגם החולמים היו עושים.. איפה היינו אז? חומר למחשבה. ולא, זה לא אומר שממחר יש לכם לגיטימציה לתפוס את רותי/צביקה (שמות בדויים) בדרך לשירותים ו...   

 

אגב לקוראי הרוסית שבינינו או לכאלה שיש להם מילון רוסי-עברי וממש בא להם לנקות ממנו את האבק, תוכלו להצטייד ברעיונות יצירתיים בספרה החדש-ישן השערורייתי של הסוציולוגית הרוסייה נאונילה סמוכינה (זה לא אני זה ההורים שלי אשמים) "קאמא סוטרא במשרד".

 

לצורך הפרוטוקול הכותב לא היה קרוב לרומן בעבודה, לא נגע ולא גע בעמיתה לעבודה גם אם יאיימו עליו בסירוס.. מה מאמי? שכחתי  י' ביגע ?

 

 

 

            באדיבות סקופ אתרים

            כתיבה ועריכה של תכנים ומאמרים

            www.scoopsites.net

 

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
סקס בעבודה? 
אחד שלא עושה סקס בעבודה...,באזור המרכז (18/05/2008)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net