מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   מהפכת ה-Video בתחום הגיוס הגיע
לחץ להגדלה
בשוק העבודה הסוער של ימינו לכל משרה ומשרה נשלחים עשרות ולעיתים אף מאות קורות חיים. חלק ניכר מהמועמדים מתאימים וראויים אולם למעסיקים אין די זמן לעבור על כל קורות החיים שהם מקבלים. בפועל עד 15% מהפונים נענים בתשובה חיובית ונקראים לראיון בחברה.

מאת: VideoJob
פורסם: 17/12/08 19:16

מהפכה בתחום חיפוש עבודה ומציאת עובדים

 

לוח דרושים VideoJob ?

לוח דרושים VideoJob בדומה ללוחות דרושים אחרים מכיל הצעות עבודה רבות ומגוונות. השוני בינו לבין לוחות דרושים אחרים הינו בשיטה והטכנולוגיה. מעוף, חדשנות ויצירתיות כדרך ליציאה ממבוך הגיוס המסורבל בו תקועים שנים רבות מעסיקים ומחפשי עבודה.

 

לוח דרושים VideoJob השיטה:

פשוט מאד! מועמד אשר מחפש עבודה יוכל לשלוח למעסיק בנוסף למסמך קורות החיים שלו גם סרטון וידאו, בו הוא מציג את עצמו, את כישוריו ומקצועיותו. לבוש במיטב מחלצותיו (לבוש ההולם ראיון עבודה .. אין צורך להגזים),  נינוח ושליו מישיר עיניו למצלמה ומפרט על כישוריו המקצועיים וניסיונו התעסוקתי. הקלטת הסרטון מתבצעת דרך מערכת האתר וכל אשר נדרש עבורה הינה מצלמת אינטרנט ביתית פעילה (מחוברת ומותקנת למחשב) זה הכל!

 

לוח דרושים VideoJob אשר מספק שירות מהפכני זה מאפשר הרשמה לאתר ושירותיו ללא תשלום מצדם של מחפשי העבודה. ההרשמה לאתר עורכת כ- 3-5 דקות, בסיומה בידי המועמד יהיו שם וסיסמא בהם בחר במהלך ההרשמה. לוח דרושים VideoJob מתיר למועמדים בנוסף לסרטון ומסמך קורות החיים להעלות מכתבי המלצה, גיליון ציונים ותעודות סרוקות או כל מסמך אחר אשר מחזק ומגבה את קורות החיים של מחפש העבודה. במקרים רבים מסמכים אלה תורמים להצלחת תהליך חיפוש העבודה. אפשרות העלאת הקבצים ומתן איזור אישי מאפשרת למועמד לנהל את תהליך חיפוש העבודה כראות עיניו.

 

חסכון במשאבים יקרים למעסיק הנעזר בשירות

מעסיקים המבקשים להשתמש בשירותיו של לוח דרושים VideoJob נגישים לכל המידע אודות מועמדים באתר (פרט לאלה שבחרו להישאר דיסקרטיים) החשיפה לאינפורמציה רבה על כל מועמד, מקלה עליהם בעת קבלת החלטה בתהליך בחירת המועמדים המתאימים וזימונם לראיון ראשוני בחברה. בפועל ניתן לראות בסרטון קורות החיים כ"ראיון ראשון" בחברה, ולו בשל העובדה שהמעסיק זוכה לראות, לשמוע, לבחון את שפת גוף והאינטונציה של מועמדים. מידע מוחשי זה יסייע בידיו לבצע סינון ראשוני ענייני הרבה יותר. סינון אשר מהותו חסכון בזמן ומייעול משמעותי של תהליך הגיוס.

 

בשוק העבודה הסוער של ימינו לכל משרה ומשרה נשלחים עשרות ואף מאות קורות חיים. חלק ניכר מהמועמדים מתאימים וראויים אולם למעסיקים אין די זמן לעבור על כל קורות החיים שהם מקבלים. בפועל עד 15% מהפונים נענים בתשובה חיובית ונקראים לראיון בחברה.

 

לוח דרושים VideoJob מאפשר למועמדים לשלוח למעסיקים ראיון ראשוני מצולם. שירות זה מעניק למועמדים יתרון מהותי בזכות יכולתם לתת למעסיק את אשר חסר לו כל כך במסמך הלקוני הכתוב. ניתן למועמד האפשרות להראות את האדם שמאחורי המילים. יתרון אדיר מכל ההיבטים. גם אם לא זומנתם .. נחסכה מכם נסיעה, שעות של המתנה מורטות עצבים ושאר מרורים.

 

המעסיק יכול לבחור לעבוד באחת משתי האפשרויות:

1) עבודה באמצעות המערכת של VideoJob - מקנה לך את היתרונות הבאים:

·        ממשק נוח למשתמש – המעסיק מנהל את קורות החיים של המועמדים באתר, דרך חשבונו האישי. לא עוד הצפה של שרתי הדוא"ל והפקס בחברה בעשרות קו"ח לא רלוונטיים.

·        יכולת חיפוש עובדים באופן דיסקרטי ללא חשיפת פרטי המעסיק.

·        חשיפה לחומר נלווה לקו"ח כגון:  תעודות סרוקות, המלצות, תמונה וסרטון ווידאו.

·        מנוע חיפוש מתקדם בו ניתן בנקל לפלח ולמיין עובדים.

·        אינטראקטיביות -  המעסיק יכול לבקש את המועמד להעלות מסמכים נוספים, סרטון ווידאו או לבצע ראיון עבודה ראשוני במשרדינו לפני זימונו לראיון עבודה אצלו בחברה.

·        קורות חיים בפורמט אחיד ונוח לקריאה.

·        תשלום עבור תוצאות  - המעסיק משלם עבור רכישת קורות חיים לאחר שצפה בהם במלואם!, הפרט היחיד שנעדר מקורות החיים הינם פרטי ההתקשרות עם המועמד. אין חתול בשק – מצאת מעניין אותך? תרכוש חבילת קורות חיים במחיר הנמוך מבין לוחות הדרושים בישראל ותוכל ליצור קשר עם מועמדים.

·        נגישות מלאה לכלל מחפשי העבודה בפורטל ווידאו ג'וב (פרט למועמדים דיסקרטיים אשר בחרו להישאר אלומי שם).

 

2) קשר ישיר עם מחפשי העבודה בדומה ללוחות דרושים מוכרים מעיתונים ורשת האינטרנט.

·         המעסיק חושף את פרטי המשרה ותיאורה, ובנוסף את הפרטים להתקשרות ע"מ שמחפשי העבודה יוכלו לחזור ישירות אליו. לוח דרושים VideoJob מפעיל שירות זה על בסיס מנויים. איננו גובים על פרסום מודעות, חשיפת מועמדים. פרסם כאוות נפשך, חשוף עד 50 מועמדים לחודש מתוך המערכת וקבל קורות חיים של מועמדים ששלחו לפרסומיך ישירות אליך למייל. כל זאת במסגרת תשלום קבוע עבור מנוי חודשי / רבועני / חצי שנתי או שנתי.  

 

מחפשי העבודה נרשמים לאתר חינם !

·        המועמדים יכולים להעלות ולהציג למעסיק תעודות, המלצות וסרטון ווידאו, או כל חומר אחר העשוי לסייע בידם להגיע לראיון עבודה.

·        נוחות – איזור אישי נגיש רק לכם! , אפשרות לשמור על דיסקרטיות, העלאת מסמכים והסרתם באופן פשוט, הקפאת חשבון בעת מציאת עבודה והפשרתו עם תחילת תהליך חיפוש העבודה הבא – כל זה בלחיצת כפתור!

·        אנו מקדמים אותך בקרב מעסיקים בישראל, מעסיקים VideoJob יוכלו לחפש ולמצוא אותך (מועמדים לא דיסקרטיים בלבד).

·      שירותים משלימיםכתיבת קורות חיים מקצועית נעשית על ידי מומחי ההשמה של  לוח דרושים VideoJob. אנו מאשפרים לך לשדרג את קורות החיים שבידיך בכאלה שמעסיקים יאהבו לראות ולקרוא. השירות כרוך בתשלום סמלי. במסגרת השירות ניתן לכתוב קורות חיים באנגלית ולתרגם מאנגלית לעברית.

                  ·     מועדון קריירה לשירותך – ייעוץ חינם ומתן תשובות לשאלות באמצעות שליחת אי מייל דרך מועדון קריירה. מומחי הקריירה שלנו ישמחו תמיד לעזור!

·       חינם - מחפשי העבודה נגישים ויכולים להגיש מועמדות לאלפי המשרות

      ב- VideoJob חינם!

 

 

תהליך חיפוש עבודה מתחיל ונגמר ב- VideoJob  

בהצלחה!

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net