מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   היכן ישראלים מעדיפים לעבוד?
לחץ להגדלה
לפעמים נדמה כי לכל אחד מאיתנו יש קרוב משפחה לפחות אחד מדרגה ראשונה ועוד כמה מקרבה שנייה, שיצאו לעבוד בחו"ל. יש גם סיכוי טוב שגם אתם עשיתם זאת.

מאת: משתחררים
פורסם: 25/03/10 20:45

עבודה בחו"ל : היכן ישראלים מעדיפים לעבוד ?

 

בעשר השנים האחרונות הפך הנושא של עבודה בחו"ל לעניין שבשגרה. אם בעבר כשהיו מזכירים את המילים עבודה בחו"ל, ישר היינו חושבים על הסוכנות היהודית או עבודה באחת מתחנות אל על או השגרירויות השונות באירופה או אמריקה, הרי שהיום כל צעיר משוחרר עולה על תרמיל ומוצא את עצמו בעגלת מכירות בקניון מפואר בטורונטו או עם חבילת תמונות ביד נע מדלת לדת בפרבריה הירוקים של לונדון.

עבודה בחו"ל : מה רוב הישראלים עושים ?

תמיד אמרו שהיהודים טובים מאוד במסחר. טוב, אז יהלומים החבר'ה הצעירים עדיין לא מוכרים, אבל קוסמטיקה בהחלט כן ובהצלחה לא מועטה. ענף הקוסמטיקה של ישראלים בחו"ל צבר תאוצה רבה בשנים האחרונות. ההתחלה הייתה מהוססת אבל היום הענף נחשב מצליח ביותר וצעירים רבים מוצאים את עצמם מוכרים מבוקר עד לילה בעגלות הקניונים המובילים באירופה ובאמריה. שכרם מושתת על תשלום בסיסי לפי שעות ובונוסים על מכירות. בדרך כלל מסדרת להם החברה המעסיקה מגורים משותפים בקרבת מקום. חשוב כמובן לבדוק מיהי החברה, ומה הם התנאים. כאן יש חשיבות למידע מוקדם מצערים חברים שעבדו שם קודם.

עבודה בחו"ל כדאי שתהיה מסודרת. כלומר, עליכם לוודא כי החברה מספקת לכם ויזת עבודה ושהייתכם חוקית, אחרת תוכלו ליפול בידיה של מחלקת ההגירה ולעלות על המטוס הראשון חזרה לארץ.

מכירות של קוסמטיקה, צעצועים, ואבזרים שונים בעגלות המכירה בקניונים מתבצעות היום בכל העולם. רוב הישראלים מעדיפים את צפון אמריקה – קנדה, לונדון, ניו יורק ומדינות נוספות בארצות הברית, שם, למרות השפל הכלכלי יחסית, המכירות עדיין טובות. עדיף להיות במקום בתקופת הקריסמס. עבודה במכירות בעגלות אינה מצריכה ניסיון ועם הרבה נחישות, סבלנות וחוצפה ישראלית חיובית כמובן, תוכלו לעשות כסף מצוין.

עבודה בחו"ל : תמונות ואומנות

ישראלים שלא אוהבים לעמוד במקום יכולים למצוא בתחום זה עניין רב. חברות ישראליות ומקומיות מייבאות תמונות מסין ומוכרות אותן באמצעותכם מבית לבית. העבודה אינה פשוטה, בעיקר בימות החורף הקרים, אבל יש הצלחה במכירות והשכר מצוין. בעבודה הזו רק הנחושים מצליחים, אבל אם חושבים על עבודה בחו"ל, כדאי לנסות מכירת תמונות. גם אם לא הצלחתם- תמיד מכירים אנשים מעניינים. ישראלים בענף זה מעדיפים מדינות כמו אנגליה, ניו זילנד, אירלנד ואוסטרליה.

עבודה בחו"ל: ענפי הקטיף והחקלאות

מועדפת בעיקר על טיילים. עובדים בחווה שבוע שבועיים, קוטפים אגסים, תפוחים, אפרסקים, קיווי ומה לא, מקבלים את הכסף וממשיכים במסלול עד שמוצאים עוד חווה. כך מקיפים מדינה. עובדים ומטיילים. בכל המקרים, משתכנים בחווה ואוכלים במקום. החוויה כוללת היכרות עם טיילים נוספים ועובדים ממדינות אחרות שבאו לעשות בדיוק כמוך. מקטיף או עבודה בחקלאות לא תהיו עשירים אבל בהחלט תוכלו להמשיך לטייל בלי לחץ כספי. המדינות המועדפות על ישראלים הם אוסטרליה, ניו זילנד.

עבודות בחו"ל, מלבד תחומים אלה יכולות להיות בתחום האבטחה (לקרביים בלבד), עבודה בתחום ההובלות, עבודה כאופר – מטפלת לילדים בקהילות היהודיות השונות, מסעדנות, הדרכה ועוד.

 

 בהצלחה,

פורטל משתחררים עבודה בחו"ל

www.mishtahrerim.info

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת  
שירלי,giwijal94324322@ezeca.com,כ (03/11/2020)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net