מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה באוסטרליה
לחץ להגדלה
אוסטרליה, אחת המדינות היפות ביותר בעולם ומי שנחשבת לאי הגדול בעולם או היבשת הקטנה ביותר בו, נמצאת בצד השני של העולם (אם מסתכלים על זה מכאן). ברם, ארץ הקנגורו מושכת אליה מיליוני תיירים מכל העולם ואלפים רבים של ישראלים שבאים אליה ולא יכולים להתנתק.

מאת: Allcareers
פורסם: 27/06/10 00:41

עבודה באוסטרליה

 

אוסטרליה, אחת המדינות היפות ביותר בעולם ומי שנחשבת לאי הגדול בעולם או היבשת הקטנה ביותר בו, נמצאת בצד השני של העולם (אם מסתכלים על זה מכאן). ברם, ארץ הקנגורו מושכת אליה מיליוני תיירים מכל העולם ואלפים רבים של ישראלים שבאים אליה ולא יכולים להתנתק.

אבל, לא מדובר רק בתיירים שבאים להקיף את יבשת אוסטרלים, לחקור את סידני או מלבורן או להשתקע בביירון ביי המהממת שנמצאת בחופה המזרחי של היבשת, אלא מדובר בישראלים רבים שבאים להשיג עבודה באוסטרלי, בין אם זה לצרכי חסכון או בין אם לשלב עבודה וטיול, כשה- עבודה באוסטרליה מהווה מעבר למקור הכנסה גם חוויה יפה מאד במהלכה תכירו את האוכלוסייה המקומית ותיירים רבים מכל רחבי העולם שיעבדו איתכם באותו מטע, במאפייה, ביער, או ביחד עם אותה מברשת צבע.

עבודה באוסטרליה : הענפים המובילים

למרות שברוב המקרים מי שרוצה לעשות את הכסף הגדול לא מגיע לאוסטרליה אלא לארצות הברית- ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ישראלים רבים מעדיפים דווקא למצוא עבודה באוסטרליה. למה ? כי מדובר במדינה יפה ומעניינת יותר מארה"ב, האנשים שם חביבים, חופי הגלישה מדהימים, וסידני, מלבורן וערים אחרות ביבשת מציעות הרבה מאד אפשרויות בילוי, תעסוקה ועניין רב. רוב המטיילים שמחפשים עבודה באוסטרלי, בדרך כלל משלבים אותה עם טיול או שהיה ארוכה וכאן האופי משתנה ומדובר בחוויה המקיפה טיול, עבודה, חברה וחיים במקום מדהים ובסביבת עבודה שונה.

מה הם תחומי העבודה ?

התחום הנפוץ ביותר אם מדברים על עבודה באוסטרליה הוא עבודה בחוות. זה התחום האידיאלי למי שרוצה לטייל, לחוות ולהרוויח כסף. מבררים באילו חוות צריכים עובדים ולפי זה מתכננים את הטיול, כשהעבודה במקום מספקת לכם גם מגורים. מה עושים ? קוטפים אפרסקים, תפוחים, ופירות שונים, עובדים בחיטה ובפלחה, ועוד. באזורים המיוערים, יותר באזור החוף המזרחי, יש עונות שיציעו לכם עבודת שימור ביערות הגשם – מרתק במיוחד.

בעודה באוסטרליה שנפוצה בעיקר בערים המרכזיות סידני ומלבורן היא שיפוצים והריסות בתים, עבודות צבע, מכירת תמונות ואפילו מכירה בעגלות קניונים התחילה להיכנס חזק בקרב מחפשי עבודה באוסטרליה. התשלום הוא בדולר אוסטרלי והשכר מתקבל בכל סוף שבוע. זה הנוהג באוסטרליה.

לאחרונה החל הממשל באוסטרליה לעודד עובדים מישראל לאחר שהבין כי מדובר בעובדים חרוצים שלא עושים בעיות. לכן גם ניתן לקבל ויזת עבודה באוסטרליה, לידיעתכם.

אז לכו, תעבדו תשלבו עשיית כף יחד עם חוויה בלתי נשכחת בארץ הקנגורו.

 

שיהיה לכם בהצלחה,

לחיפוש עבודה באוסטרליה המשיכו בקישור: עבודה בחול

לעוד אתרים בתחום המשיכו בקישור

טיסות

טיסות זולות

טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים לסרי לנקה 

באהבה AllCareers  

 

 

 

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת כ 
מרינה,giwijal9434243252@ezeca.com,כל הארץ (03/11/2020)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net