מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה בניו יורק
לחץ להגדלה
לפני שמתחילים, אזהרה! ניו יורק ממכרת. ישראלים רבים שהגיעו לחפש עבודה בניו יורק, פשוט החליטו להשתקע בתפוח הגדול, התמסדו ועשו מושבם קבע אחרי כל הסדרת הניירת הנחוצה.

מאת: Allcareers
פורסם: 01/01/01 00:00

עבודה בניו יורק

 

לפני שמתחילים, אזהרה! ניו יורק ממכרת. ישראלים רבים שהגיעו לחפש עבודה בניו יורק, פשוט החליטו להשתקע בתפוח הגדול, התמסדו ועשו מושבם קבע אחרי כל הסדרת הניירת הנחוצה.

ניו יורק היא אחת הערים המעניינות בעולם: עיר הבנויה לגובה, גורדי שחקים עצומים, מוניות צהובות לא חדישות במיוחד, מרכז מסחרי עצום ומטרופולין שרוחש חיים 24 שעות ביממה, אנשים אנרגטיים, מעניינים והרבה מאד סדרות טלוויזיה שניתן לקשר אל העיר עם כל פסיעה בה.

ניו יורק היא עיר של שפע, תרבותי, אנושי, אומנותי, בילויי, מסחרי ובשבילכם, אלה שמחפשים עבודה בניו יורק, גם כלכלי עם קונוטציה חזקה של כסף באוויר.

עבודה בניו יורק : תחומי העבודה העיקריים

בראשית שנות ה-90 ואף מאוחר יותר, רוב הישראלים שמצאו עבודה בניו יורק התמקדו בעיקר בתחום ההובלות, או מובינג (בלשון העם). אגב, גם היום התחום רווחי, אך אינו פופולארי כבעבר על ידי ישראלים. מה גם שחברות מובינג זרות נכנסו לתחום והישראלים של היום מעדיפים יותר לעבוד עם הראש ופחות עם השרירים. אי לכך, עבודה בניו יורק כיום מתמקדת יותר בתחום המכירות בעגלות הקניונים, מכירות מדלת לדלת, בר מנים, אופר (שמרטפות) בעיקר בקהילה היהודית, מוכרים בחנויות ועד.

עם זאת, התחום המרכזי של עבודה בניו יורק לישראלים הוא מכירה בקניונים. המוצרים השולטים בשוק ובכיס האמריקאי הם מוצרי ים המלח, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, מוצרי שיער, תכשיטים ואביזרי לבוש משלימים, צעצועים מיוחדים ויוצאי דופן, מזכרות וזהו פחות או יותר. בדרך כלל החברות המעסיקות מתמקמות בקניונים מובילים בני יורק, בהם התנועה זורמת והפוטנציאל העסקי רב. יש לברר כמובן אם ניתנת לכם ויזת עבודה או שאתם על תקן לא חוקי. במקרה האחרון יש להיזהר ממשטרת ההגירה שיכולה לשים אתכם ל המטוס הראשון לישראל בלי שהיות.

מכירות ציורי שמן מבית לבית גם הוא סוג נפוץ של עבודה בניו יורק ופוטנציאל הרווח גדול.התקופה הטובה ביותר להרוויח כסף בני יורק היא בכריסמס. האמריקאים פשוט משתוללים בעונה זו והקניות מאמירות. כדאי להגיע כבר באוקטובר נובמבר כדי להתארגן על אזור המכירה, להכיר את המוצרים, להשתפשף בעבודת המכירות, להבין את הקהל המקומי, להתאפס על מגורים, להכיר את החברים ואת הבוסים ואז להגיע לדצמבר – לכריסמס מוכנים לפשיטה הגדולה של הקונים. העבודה בעונת החגים קשה מאד אך משתלמת ביג טיים.

רוצים לצאת ל- עבודה בניו יורק, תתחילו כבר עכשיו להיכנס לתהליך הוצאת הוויזה, הכינו את הדרכון ותתחילו לחפש חברה ישראלית טובה שכבר ממוקמת בעיר. הכי טוב לקבל המלצות מחברים שכבר עבדו עם חברה כזו ויכולים להמליץ עליה בחום.

עבודה בניו יורק –  גם אתם יכולים אז קדימה

לחיפוש עבודה בארצות הברית המשיכו בקישור: עבודה בחול

לעוד אתרים בתחום המשיכו בקישור:

טיסות לארצות הברית

טיסות זולות

טיול מאורגן להודו

טיולים מאורגנים לסרי לנקה 

מלונות בניו יורק

באהבה AllCareers  

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net