מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה בלוס אנג'לס
לחץ להגדלה
לוס אנג'לס מהווה מקור משיכה בולט לצעירים ישראלים רבים שתרים אחר השילוב המפתה שבין עבודה רווחית ומתגמלת ובין חוויה לכל החיים. מזג האוויר הנוח והשמשי, חופי L.A המרהיבים,

מאת: Allcareers
פורסם: 07/09/10 14:11

עבודה בלוס אנג'לס

לוס אנג'לס מהווה מקור משיכה בולט לצעירים ישראלים רבים שתרים אחר השילוב המפתה שבין עבודה רווחית ומתגמלת ובין חוויה לכל החיים. מזג האוויר הנוח והשמשי, חופי L.A המרהיבים, תעשיית הקולנוע המשגשגת, (לא בכדי נחשבת לוס אנג'לס כבירת הקולנוע העולמית) שכונות היוקרה העשירות דוגמת בברלי הילס, מקום משכנם של כמה מגדולי הכוכבים העולמיים, דיסנילנד ויוניברסל סטודיו – כל אלו ועוד, משכנעים חיילים משוחררים ואף מבוגרים יותר לארוז את התרמילים ולחפש עבודה בלוס אנג'לס.

 

אפשרויות עבודה בלוס אנג'לס

כמו בכל יעד אחר בארה"ב, גם בלוס אנג'לס ניתן לעבוד בהובלות (מובינג), אריזות, אבטחה, אופר וכ'ד. יחד עם זאת – אם רוצים לנצל את מאפייניה הייחודיים של לוס אנג'לס המתבטאים במצב כלכלי משופר (שלא לומר אמיד) של מרבית תושביה, תנועת תיירים מוגברת, ומרכזי קניות מפוארים ויוקרתיים – העבודה הרווחית ביותר בפער משמעותי מיתר העבודות, היא עבודה במכירות בלוס אנג'לס. כשמדברים על מכירות, מתכוונים בעיקר לעגלות, דוכני מכירה ניידים המוצבים בלב הקניונים ומרכזי הקניות הבולטים. עבודה על עגלות בלוס אנג'לס עשויה להיות רווחית במיוחד בתקופות החגים (קריסמס, בעיקר) כאשר המוני מבקרים צובאים על הקניונים במטרה לבצע קניות לפני החג, אך ניתן להרוויח בגדול גם במשך כל ימות השנה.

 

על עגלות המכירה בלוס אנג'לס נמכרים מוצרים שונים, כאשר הבולטים ביניהם הינם מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, לרוב, מוצרי ים המלח. מוצרים אלו המופקים בישראל ממינרלים המצויים בשפע בים המלח, קנו את שמם בכל רחבי העולם כמוצרי טיפוח ייחודיים ואיכותיים, ואהובים במיוחד על נשות לוס אנג'לס המטופחות, המקפידות באדיקות על מראה עורן. מוצרים נוספים הנמכרים על עגלות במסגרת עבודה בלוס אנג'לס: צעצועים וגאדג'טים ייחודים ( מכוניות ומסוקים על שלט רחוק, כיסויים שונים לאייפונים וכ"ו), כריות אורטופדיות, סיגריות אלקטרוניות לגמילה מעישון ופריטי אופנה ססגוניים.

תחום נוסף הקשור למכירות שבו ניתן לעבוד בלוס אנג'לס הוא מכירת ציורי שמן. מדובר בעצם במכירה בתנועה ע"י מעבר מבית לבית, כמובן שבהתכווננות לשכונות היוקרה שבלוס אנג'לס דוגמת בברלי הילס, שכונות שבהן התושבים ייטו יותר בקלות לפתוח את ארנקם, וגם ההערכה שלהם ליצירות אומנות מקוריות תהיה גבוהה יותר בד"כ .

 

עבודה בלוס אנג'לס: כיצד תבחרו חברה מתאימה

לוס אנג'לס, כאמור, טומנת בחובה אפשרויות שכר גבוהות. יחד עם זאת, בחירה בחברה מתאימה היא קריטית. הקפידו לברר לעומק את חוזקה וחוסנה של החברה. זכרו כי חברות המספקות עבודה בחו"ל נפתחות ונסגרות כל הזמן, כך שכדאי לבחור רק בחברה וותיקה ובעלת מוניטין בתחום. חברה כזו גם תגדיל משמעותית את סיכויי הרווח שלכם, בשל יכולתה למקם את מוצריה רק בקניונים המובילים שנהנים מתנועה מוגברת, וכן בשל דבקותה במכירת מוצרים איכותיים בלבד. אל תוותרו על בקשת פידבק מאנשים אחרים אשר עבדו בלוס אנג'לס דרך אותה חברה. שאלו אותם כל מה שמטריד אתכם: תנאי מגורים, שכר, יחס החברה, שעות עבודה, הווי חברתי וכ"ו. בסופו של דבר – מדובר בחוויה משמעותית שעשוייה לעצב את המשך חייכם. בחרו בחוכמה!

לחיפוש עבודה בארצות הברית המשיכו בקישור: עבודה בחול

לעוד אתרים בתחום המשיכו בקישור:

טיסות לאנגליה

טיסות זולות

טיול מאורגן להודו

טיסות להודו

 

באהבה AllCareers 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net