מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   עבודה תוך כדי טיול בהודו
לחץ להגדלה
ניתן לעבוד עם כל בית תוכנה או חברת קידום אתרים המספקת שירותי אינטרנט ללקוחותיה, ניתן להמשיך לכתוב תכנים והזנתם באתרים ברשת ומקביל להמשיך במסלול הטיול.

מאת: Allcareers
פורסם: 01/01/12 00:00

עבודה תוך כדי טיול במזרח

 

יבשת אסיה היא אחת היבשות הקסומות בעולם. כשמדברים על טיולים במזרח הרחוק בדרך כלל מתכוונים לאסיה – חבל ארץ מגוון וצבעוני, ססגוני ומרתק, רצוף מסורת לצד קידמה, עושר תרבותי וגשמי לצד עוני, שווקים יפים ומגוונים, מסלולי טיול נהדרים, וחוויה רב חושית, וברוב המקומות במזרח המחירים אטרקטיביים במיוחד.

היכן מטיילים ?

היעדים המומלצים למטיילים במזרח הרחוק הם בדרך כלל הודו ותאילנד, כשהאפשרות היא לטיול פרטי ואינדיבידואלי או במסגרת טיולים מאורגנים להודו או למדינות אחרות כמו סין, טיבט, נפאל, מונגוליה, קמבודיה, ויאטנאם, ועוד. כאן תוכלו לפגוש תרבויות מרתקות שייקחו אתכם אלפי שנים אחורה. עם זאת לא תצטרכו לדמיין איך הדברים נראו פעם: במזרח, בעיקר באזורים הכפריים תוכלו לראות את המקומיים לבושים בבגדים המסורתיים, נוהגים להתפלל את אותן התפילות המסורתיות, לעשות את אותם הטקסים והריטואלים ולנקוט באותן שיטות הכנת אוכל ממש כפי שנהגו בעבר.

התרבויות השולטות הן תרבות ההינדו, הרבה בודהיזם וגם אסלאם. ניתן לציין כי טיולים במזרח תמיד יסתכמו בעלויות זולות יותר משמעותי מכל יעד אחר בעולם וזה כולל דרום אמריקה.

אם תצליחו להשיג גם טיסות ליעד הטיול במזרח הרחוק הרווחתם אפילו יותר.

איך מטיילים ?

הניסיון מלמד כי טיולים למזרח נערכים בשתי צורות מרכזיות. הצעירים יוצאי הצבא מעדיפים את הטיול באופן עצמאי או מקסימות עם עוד חבר או שניים. ביעדי הטיול, מטבע הדברים, פוגשים חברים חדשים ומגוונים. הטיולים הם בעיקר טראקים, ומסלולים, מסיבות והיכרות עם בני או בנות המין השני.

האפשרות השנייה אופיינית יותר לגילאים המבוגרים יותר (עם כי לא רק). מדובר בטיולים מאורגנים מסודרים יותר, מלווים במדריך מנוסה שעושה הכל יותר פשוט. כאן המסלול מאורגן מראש, תחוו בדיוק את הנקודות החשובות שיעניקו לכם מבט מפוכח על המזרח הרחוק, ולעיתים תספיקו שניים או שלוש מדינות. כך למשל טיול מאורגן לסרי לנקה יעשה מספר ערים מרכזיות במדינה וינוע למדינות שכנות. טיולים מאורגנים למזרח אורכים בדרך כלל בין שלושה שבועות לחודש, כך ניתן להספיק הכל ובלי לחץ מיותר להמשיך ליעד הבא. טיול מאורגן טוב נותן גם עצמאות למטיילים.

חיסונים

בין אם אתם רוכבים על פילים במזרח או מסתובבים בערים הסואנות או היערות בחבל ארץ זה, מומלץ להקדים ולהתחסן מפני הנגיפים המאפיינים את יעד הנסיעה שלכם. במסגרת השירותים הרפואיים לנוסע, הפועל במסגרות קופות החולים, מקבלים ייעוץ מקדים ומגובשת חבילת חיסונים מתאימה למטייל לפי היעד בדרך כלל.

עבודה

ניתן לעבוד עם כל בית תוכנה או חברת קידום אתרים המספקת שירותי אינטרנט ללקוחותיה, ניתן להמשיך לכתוב תכנים והזנתם באתרים ברשת ומקביל להמשיך במסלול הטיול.

טיול מהנה


 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net