מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   כיצד לשמור על העובדים הטובים בחברה?
לחץ להגדלה
העובדים הם הלב והנשמה של כל חברה, בכל תחום. לכן השמירה על העובדים הטובים בארגון הוא אתגר עבור חברות רבות. האתגר הזה גדול בעיקר בחברות קטנות שלא יכולות לשלם משכורות גבוהות או לספק סביבת עבודה מפנקת במיוחד. החדשות הטובות הן שלא רק חבילת הטבות שמנה שומרת על רצונם של עובדים טובים לבוא בבוקר לעבודה...

מאת: Allcareers
פורסם: 04/04/12 19:06

כיצד לשמור על העובדים הטובים בחברה?

 

העובדים הם הלב והנשמה של כל חברה, בכל תחום. לכן השמירה על העובדים הטובים בארגון הוא אתגר עבור חברות רבות. האתגר הזה גדול בעיקר בחברות קטנות שלא יכולות לשלם משכורות גבוהות או לספק סביבת עבודה מפנקת במיוחד. החדשות הטובות הן שלא רק חבילת הטבות שמנה שומרת על רצונם של עובדים טובים לבוא בבוקר לעבודה. הנה כמה נקודות חשובות:

 

להעסיק רק אנשים טובים

המפתח הראשון לשמירה על עובדים טובים היא לשכור רק עובדים טובים מלכתחילה. כבר במהלך הגיוס לעבודה, חשבו האם הם מתאימים לאווירה הכללית במקום והאם הם יכולים לבצע את עבודתם בגישה שלך.

 
קחו לעבודה רק אנשים נחמדים. חשוב לראות שבמועמדים יש שילוב של גישה טובה עם מיומנויות בינאישיות, משום שאיכויות פנימיות אלה ישפיעו על הדרך בה הם יתקשרו עם לקוחות ועם שאר העובדים. גם אם לעובד יש תארים מהאוניברסיטאות הטובות ביותר וניסיון בחברות הטובות ביותר, שאל את עצמך איך הוא ישפיע על החברה בכלל ולא רק על התפקיד. האם הוא יגרום להרגשה טובה בקרב העובדים האחרים? האם הוא ישתף פעולה עם ההנהלה?

 

לעומת זאת, עובד עם פחות ניסיון ותארים יכול לתרום יותר לחברה, אם הוא מראה נכונות לשתף פעולה עם אחרים וללמוד. עובדים שמסתדרים עם אחרים טוב יותר יישארו בחברה זמן רב יותר ויתרמו לה יותר.

 

להעריך את העובדים כל הזמן

המפתח השני לשמירה על עובדים טובים הוא להעריך באופן שוטף את ביצועיהם כדי לראות איפה אפשר לעזור להם. אל תחכו שהם יבואו אליכם עם בעיות וטענות, תדאגו להבין בעצמכם מה עובד ומה לא עובד ותפתרו את הבעיה. עובדים תמיד יעריכו את זה הרבה יותר.

 

יתכן שתחומי העניין וסדרי העדיפויות של העובדים שלכם ישתנו במהלך השנים. לכן אל תסתמכו על מה שאתם חושבים שאתם יודעים עליהם, אלא הביעו עניין כל הזמן ברצונותיהם ושאיפותיהם. עובד טוב יעריך את מקום העבודה אם יידע שהוא בעל חשיבות אישית בו.

 

להיות בתקשורת טובה עם העובדים

המפתח השלישי הוא פשוט לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים עם העובדים, כל הזמן. תמיד לתת פידבק חיובי ולא לפחד להלל את העובדים כשהם ראויים לכך, גם בפני עובדים אחרים. כדאי לאפשר לעובדים להביע את עצמם באופן פתוח וישיר ולקיים מדיניות של דלת פתוחה.

 

דבר חשוב נוסף הוא לתגמל את העובדים בצורה שקשורה לתפקוד המקצועי והחברתי שלהם. גם אם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להעלות את המשכורת, חלקו להם מתנות מדי פעם. לפעמים זה אפילו טוב יותר ולא יקר. למשל, אם רוצים לתת חופשה מפנקת אפשר למצוא דילים לפסח. אפשרות אחרת היא להעניק הכשרה לעובדים מצטיינים ולשלוח אותם לקורס לימודים בחו"ל.

 

לסיכום, כדי לשמור על עובדים טובים, כדאי להיות ברורים לגבי מה שרוצים להשיג מהם. כדאי לשכור עובדים שמתאימים לחברה כולה ולא רק לתפקיד המסוים. במהלך העבודה שלהם, תמיד להעריך את מה שהם עושים ואת הדרך שבה הם מתנהלים עם עובדים אחרים. ולבסוף, פשוט להקשיב לרצונות שלהם ולשאיפות שלהם. גם אם לא תוכלו להיענות להם, הם יעריכו את המאמץ וירגישו שייכים למקום העבודה.

   תגובות  (1) הוספת תגובה
1.
אנחנו עושות שיחות וידאו חמות בוואצפ ומוכרות סרטוני סקס פרטיים שלנו: 
שירה,tihobej4324249@mado34.com,כל הארץ (24/07/2020)
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net