מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
   מדוע כדאי להוציא ויזה לארה"ב
לחץ להגדלה
אם אתם מתעניינים בכל הקשור לעבודה בארצות הברית- אתם זקוקים לקבלת ויזה. לא משנה אם מדובר בעבודה זמנית, חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגי ויזה לארה"ב החל מספורטאים ועד לאמנים. קבלת הויזה מאפשרת לכם לעבוד בארצות הברית, להתנסות בעבודה מול קהל אחר ולספוג תרבות שונה.

מאת: Allcareers
פורסם: 10/06/14 15:16

מדוע כדאי להוציא ויזה לארה

אם אתם מתעניינים בכל הקשור לעבודה בארצות הברית- אתם זקוקים לקבלת ויזה. לא משנה  אם מדובר בעבודה זמנית, חשוב לדעת כי קיימים מספר סוגי ויזה לארה החל מספורטאים ועד לאמנים. קבלת הויזה מאפשרת לכם לעבוד בארצות הברית, להתנסות בעבודה מול קהל אחר ולספוג תרבות שונה.

קבלת ויזה מסוג זה דורשת אישור מהמעסיק אשר ניתן לו באמצעות מחלקת הביטחון מטעם שירותי ההגירה באמריקה. שימו לב!  רק לאחר קבלת אישור זה תוכלו להמשיך לקבלת אישור בשגרירות. אם בכוונתכם לעבוד בארצות הברית- עליכם לקבל מספר אישורים: -אישור עבודה בארצות הברית. -אישור כניסה לארצות הברית.

 אילו סוגי ויזה לארה"ב  ניתן לקבל

כפי שכבר הבנתם, הדרך לעבודה בארצות הברית עוברת דרך בירוקרטיה. כפי שהזכרנו קודם לכן אם אתם אמנים ואתם מעוניינים לעבוד ולפתח את הקריירה שלכם בארצות הברית, הרי ניתן לדבר על מספר סוגי ויזה לארה"ב שניתן לקבל:

·         אדם הניחן בכישורים מיוחדים: היום בעקבות תוכניות הריאליטי בטלוויזיה כל אחד משוכנע כי הוא ניחן בכישרון. יחד עם זאת, על מנת להוציא ויזה  לארהב צריך להציג כישרון יוצא דופן בתחומים שונים החל ממדעים ועד לחינוך או כל תחום הישגי אחר. אם למשל אתם עובדים כמוסיקאים ומעוניינים לצאת לסיבוב הופעות בארצות הברית או שמא אתם מעבירים הרצאות בתחום החינוך, כדאי לצרף כמה שיותר אנשים העובדים איתכם על מנת לקבל את הויזה.

·         ויזה עבור בדרנים: אם אתם מצחיקים אבל לא רק את המשפחה ביום שישי בערב אלא מופיעים במועדונים ובכוונתכם לפתח קריירה בארצות הברית, אתם זקוקים לקבלת ויזה המונפקת עבור אנשי בידור, דבר אשר יסייע לכם בעבודה. לא משנה באיזה מקום אתם מופיעים – ניו יורק או לוס אנג'לס- אתם זקוקים לקבלת אישור עבודה על מנת לשהות באופן חוקי במקום.

מידע אודות תעסוקה בארצות הברית

כפי שכבר הבנתם, על מנת לעבוד בארצות הברית יש צורך בקבלת ויזה. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות אשר מסייעות כל הקשור לעבודה בארצות הברית החל מהשלב של קבלת ויזה לארה"ב. לפני שאתם מתחילים בתהליך, כדאי מאד לאסוף כמה שיותר אינפורמציה על עבודות בארצות הברית על מנת להגיע מוכנים לשלב קבלת הויזה.

בשונה מישראל, בארצות הברית הדרך להתקבל לעבודה שונה, גם כאשר מדובר על אמנים ולכן כדאי להקדיש זמן וללמוד את הנושא על מנת להמשיך הלאה לשלב קבלת הויזה. כדאי לדעת כי הדרך לקבלת הויזה עוברת בסדרת שאלות עליהן תתבקשו לענות בשגרירות ומכאן בעת מילוי הטפסים בשגרירות חשוב מאד להתרכז ולשים לב לכל שאלה. זכרו! ככל שתהיו מרוכזים יותר, כך הליך קבלת הויזה יהיה נוח יותר.

לסיכום, על מנת להבטיח את קבלת הויזה נדרשת לא מעט עבודת הכנה הכוללת איסוף מידע על מקומות עבודה בארצות הברית וכן איסוף מידע אודות קבלת הויזה.  מכאן חשוב מאד לשלב גורמים מקצועיים על מנת להבטיח את הצלחת התהליך.

 

 

 

   תגובות  (0) הוספת תגובה
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net