גבס? קרניז? דלתות? פרקט? דק? נשמע זר? עשה זאת בעצמך

 

לוח דירות

לוח דירות מגוון הכולל דירות להשכרה ודירות למכירה + סוכן דירות חכם.

מוצרי בניין יש לרכוש במקום אמין בו אתה יודע שניתן לסמוך על כך שמוצרים הנמכרים לך הם מהאיכות הטובה ביותר.

גבס

גבס למשל, יכול להגיע במגוון איכויות שונות. לוח גבס מאיכות ירודה עשוי להתפורר עם הזמן להיסדק ולהישבר. מוצרי גבס איכותיים יחזיקו זמן רב. בתחום הגבס ניתן למצוא מגוון רחב מאד של מוצרים בהם תוכלו לעשות שימוש על מנת לשפר את החזות האסתטית של הבית. למשל: תקרות גבס, קירות גבס, לוחות גבס, קרניז גבס, גבס חסין אש, גבס עמיד במים ועוד מוצרי גבס רבים.

קרניז

לאחר שהשלמנו את מלאכת הגבס נרצה לקשט וללטש את הפינות באמצעות קרניז דקורטיבי. קרניזים משמשים אותנו על מנת לשוות מראה יותר מלוטש.

דלתות

פרט למוצרי הגבס חשוב לבחון היטב את איכות הדלתות שאתה רוכש. דלתות פנים עשויות מחומרים שונים וברמות גימור שונות. ניתן גם לרכוש דלתות פנים מעוצבות. חברה מובילה בתחום הינה דלתות פנדור.

טפטים

טפטים יכולים להיות השלמה נפלאה לכל קיר ריק, לפעמים בא לנו להכניס מעט צבע אך מעוניינים לשלב בו דוגמאות. הטפט הינו פתרון אידיאלי לטובת העניין. ניתן למצוא טפטים במגוון רחב של צבעים גוונים ודוגמאות.  

פרקט

לאחר שטיפלנו בקירות, דלתות ופינות הגיע הזמן לטפל בריצוף. פרקט מהווה פתרון קלאסי, זול והעל מראה יוקרתי שמיידית נותן לבית מראה חמים ותחושה ביתית יותר. פרקטים ניתן למצוא המגוון רחב של סוגים ודגמים החל מפרקט למינציה, פרקט גושני, פרקט תלת שכבתי, פרקט עץ ועוד סוגי פרקטים רבים נוספים. אם אתם מעוניינים לשדרג את ביתכם ותקציבכם אינו גבוה במיוחד אנו ממליצים לבחון את אפשרות הפרקט. פרקט במחיר נמוך ואיכות טובה אינו קשה להשגה.

דק

לאחר שסיימנו עם פנים הבית נעבור אל החוץ, חצר עם דק עץ אינה בשמים. ניתן למצוא כיום בשוק דקים מאיכויות שונות. דקים איכותיים עשויים עץ עבה ועמיד. דק בחצר ישמש אתכם בימי הקיץ לאירוח וחוסך הוצאות השקיה במדינה בה המים מצרך נדיר ויקר. אנו נדריך אתכם כיצד לשמור על הדק שלכם באופן הטוב ביותר.

מאד חשוב כשמשפצים לשמור על איכות הסביבה, להשתמש בחומרים מתכלים, או חומרים ממוחזרים כי היום כולנו ירוקים.

 

כל הזכויות שמורות דק, דקים, דלתות, דלתות פנים, גבס, קרניז, פרקט 2009