מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
  מקום עבודה
ארגונומיה לעבודה נכונה בסביבת מחשב
ארגונומיה לעבודה נכונה בסביבת מחשב
בשנים האחרונות יותר אנשים סובלים מבעיות גב, פריצת דיסק, כתפיים מכופפות, כאבים באגן, עורף תפוס, כאבים בשורש כף היד. אלה הם סימפטומים של ישיבה ממושכת מול מסך המחשב ללא תנועה חופשית שמזרימה דם לגוף או משחררת את השרירים התפוסים.
שמירה על המחשב הנייד שלכם
שמירה על המחשב הנייד שלכם
אם כאשר אתם שומעים את המילה מחשב, התמונה הראשונה שעולה בראשכם היא לא של חפץ גדול שיושב בפינת החדר, מושך גושי אבק גדולים ושולח חוטים מרגיזים לכל עבר, אז אתם ודאי כבר חברים במועדון ההולך וגדל של אנשים שיש להם מחשב נייד.
חופשת קיץ עם החברים מהעבודה
חופשת קיץ עם החברים מהעבודה
החופש הגדול בשיאו וזה הזמן ליזום גיבוש עם הקולגות מחוץ לסביבת העבודה. רבים מתקשים להכיר זה את זה במשרד, הלחץ של ביצוע המשימות, ישיבות עבודה ארוכות, הנושאים שעולים עוסקים בלקוחות או בחומר שקשור לעבודה והקשרים האישיים נדחקים הצידה.
איך להסתדר עם קולגות בעבודה
איך להסתדר עם קולגות בעבודה
האנשים שעובדים אתנו – החל מהבוסים ועד למי שכפוף לנו, הם האנשים שאנחנו מבלים איתם יותר זמן מאשר עם כל חברינו הטובים ומשפחתנו יחד...על יחסים טובים במקום העבודה במאמר הבא.
דילמות נפוצות שמתעוררות סביב עבודה מהבית
דילמות נפוצות שמתעוררות סביב עבודה מהבית
עבודה מהבית מעוררת לא מעט חילוקי דעות. אי אפשר להתעלם מהעובדה שעבור אנשים רבים, העבודה מהבית נוחה ומספקת תנאי עבודה גמישים יותר מסביבת עבודה רשמית במשרד מסודר. עם זאת, בני המשפחה שבשבילם הבית הוא סביבת מגורים ולא סביבת עבודה, לא תמיד מקבלים את הענין בטבעיות...
5 טיפים לניהול משא ומתן על תנאי העסקה
5 טיפים לניהול משא ומתן על תנאי העסקה
אם אתם עומדים להתחיל עבודה חדשה או שאתם מעוניינים לחדש ולרענן את תנאי העסקתכם ולהיטיב את השכר והתנאים, מומלץ להכין שיעורי בית ולהתכונן לדיון הצפוי על השכר ותנאי ההעסקה.
מדריך לשיפור היחסים עם הבוס
מדריך לשיפור היחסים עם הבוס
אנחנו אולי בוחרים את העיסוק ואת מקום העבודה שלנו אבל לא תמיד יש באפשרותנו לבחור את הממונה עלינו. כשמדובר בעסק קטן אולי יש אפשרות כזו, אבל אם הגעתם למקום עבודה בגלל הבוס, כדאי לקחת בחשבון שגם עסק זעיר יכול לגדול ולגייס מנהלי משנה או להחליף בעלות ועם השינוי... משתנה לעיתים הבוס.
כיצד לנהל נכון את הזמן?
כיצד לנהל נכון את הזמן?
אחד מהמשאבים המוגבלים ביותר העומדים לרשותנו במשורה בתחום ניהול הקריירה הוא הזמן. אמנם, כולנו שואפים להיות כמה שיותר פרודוקטיביים, לנצל את הזמן בצורה יעילה ולמצות את יום עבודותינו עד תום, אך בפועל גם כאשר המוטיבציה והיכולות הן גבוהות, בכל יום מגיחים גורמים בלתי צפויים ומשבשים לחלוטין ...
איך לעזוב נכון את מקום העבודה שלכם
איך לעזוב נכון את מקום העבודה שלכם
כל סוף הוא גם התחלה, אבל את סוף התקופה בעבודה הנוכחית אתם רוצים לסיים בסטייל ובטח שלא בטריקת דלת. גם אם החלטתם לפרוש בשיא על דעת עצמכם ולעבור הלאה, הרי שחשוב לסיים כל עבודה ברוח טובה...
דרכים יצירתיות להפוך לטאלנט
דרכים יצירתיות להפוך לטאלנט
טאלנטים הם לא רק מנחים, שחקנים ואנשי בידור, גם שכירים ועצמאים בכל מקצוע ובכל תחום עיסוק יכולים למתג את עצמם כטאלנטים בתחומם.
תנאים חומריים או תנאים רגשיים בעבודה?
תנאים חומריים או תנאים רגשיים בעבודה?
בילדותנו חלמנו כולנו על האביר על הסוס הלבן, זה שיביא אותנו אל האושר הגדול. זה שמתחיל ב-א'. אחר כך התבגרנו התפכחנו וחלמנו, שוב, על האביר. את הסוס החליפה המרצדס הגדלה והמפוארת, ואת האושר החליף העושר...
האם אוכל לחזור לעבודה מחופשת הלידה?
האם אוכל לחזור לעבודה מחופשת הלידה?
בראשן של נשים רבות חולפת המחשבה כי לאחר שובן מחופשת הלידה ימצאו במקומן מחליפה מצטיינת שגזלה מהן את תפקידן. במאמר זה ריכזה עבורכן ד"ר מירה חניק עצות טובות כיצד לשמור בביטחה על מקום עבודתכן בשובכן מחופשת הלידה.
לקראת יום האישה הבינלאומי:  סקר תעסוקת נשים בהיי-טק
לקראת יום האישה הבינלאומי: סקר תעסוקת נשים בהיי-טק
שכר נשים המועסקות הן במשלחי יד טכנולוגיים והן בענפי טכנולוגיה עילית עומד על 13,402 ₪ לחודש, וגבוה בכ- 57% משכר אקדמאיות, העובדות במשלחי יד שאינם טכנולוגיים בענפים אלה (שכרן עומד על 8,526 ₪). בניגוד לכך, שכר הגברים הוא 16,684 ₪ ו- 20,158 ₪ בהתאמה, כלומר שכר המועסקים הן במשלחי יד טכנולוגיים והן בענפי טכנולוגיה נמוך בכ- 20%.
עייפות אחרי ארוחת הצהריים
עייפות אחרי ארוחת הצהריים
אכלת צהריים כי היית רעב, מאוד רעב- "אכלת אותה!" נפלה עליך העייפות, אם לא תאכל תמשיך להיות רעב וגם עייף, כי לא אכלת אותה. אז מה עושים? אוכלים או "אוכלים אותה"?
היום הראשון בעבודה
היום הראשון בעבודה
בשעה טובה ומוצלחת התקבלנו למקום עבודה חדש, וסוף סוף הגיע היום הגדול: יום העבודה הראשון שלנו, שבו מציגים אותנו בפני כל עובדי החברה, היום שבו עלינו להיות במיטבנו ולשמור על הרושם הטוב שעשינו בראיון העבודה. אל היום הזה נתייחס בצורה קריטית בהתאם  למשפט "אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשון"...
1 2 3
הבא
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net