מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
  ניהול עובדים
כיצד לשמור על העובדים הטובים בחברה?
כיצד לשמור על העובדים הטובים בחברה?
העובדים הם הלב והנשמה של כל חברה, בכל תחום. לכן השמירה על העובדים הטובים בארגון הוא אתגר עבור חברות רבות. האתגר הזה גדול בעיקר בחברות קטנות שלא יכולות לשלם משכורות גבוהות או לספק סביבת עבודה מפנקת במיוחד. החדשות הטובות הן שלא רק חבילת הטבות שמנה שומרת על רצונם של עובדים טובים לבוא בבוקר לעבודה...
מתנות לעובדים - מה קונים בעת מיתון?
מתנות לעובדים - מה קונים בעת מיתון?
לוח השנה העברי הוא בעייתי במיוחד עבור מעסיקים, שרוצים מצד אחד לצ'פר את העובדים במתנות לחגים, ולא רוצים להסתבך בהוצאות מיותרות, במיוחד בתקופת מיתון וחוסר יציבות בשוק. עונת החגים בשאר מדינות העולם המערבי מתואמת ככפפה ליד עם סוף שנת המס.
ניהול נכון של ישיבת צוות
ניהול נכון של ישיבת צוות
ישיבות צוות שבהן הפעילות מסתכמת בכך שהמנהל מדבר ושאר העובדים מקשיבים נידונו מראש לכישלון. במאמר זה נדבר על שיטות פשוטות לעריכת ישיבת צוות פרודוקטיבית.
מדריך לשימור עובדים
מדריך לשימור עובדים
הניידות ההולכת וגוברת בשוק העבודה גורמת לחברות לעשות מאמצים רבים כדי לשמור על עובדיהם הטובים. כאשר עובד עוזב את מקום עבודתו, הוא לוקח איתו לא רק את הידע והניסיון שלו בתפקיד, אלא גם את יחסי העבודה שהיו לו עם עובדים אחרים בארגון.
ניהול חברתי מהו?
ניהול חברתי מהו?
בשלושת העשורים האחרונים התרחשו בישראל שני תהליכים מקבילים: מצד אחד חל תהליך של הפרטת השירותים החברתיים על ידי הממשלות השונות, ומנגד צמחו בתגובה מאות ואלפי ארגונים חברתיים וציבוריים, השייכים למה שמכונה "המגזר השלישי".
דרכים לגמול לעובדים על תרומתם
דרכים לגמול לעובדים על תרומתם
התועלות של יצירת התחושה בקרב העובדים כי עבודתם זוכה לגמול הראוי לה קיימות לא רק במישור האישי, אלא גם, ואולי בעיקר, ביצירת דינמיקה קבוצתית טובה יותר במקום העבודה...
טיפים ועזרים טכנולוגיים לניהול זמן נכון
טיפים ועזרים טכנולוגיים לניהול זמן נכון
מרגישים שאתם לא מספיקים כלום? כנראה שאתם עסוקים מאוד, אבל לא בדברים הנכונים. ניהול זמן נכון הוא האמצעי להקלה בעומס החיים כי הוא מאפשר לכם לעמוד במחויבויות שלכם לא רק כלפי לקוחות או בוסים, אלא גם כלפי עצמכם.
לזהות את העובד הנכון - ולשדרג אותו
לזהות את העובד הנכון - ולשדרג אותו
גיוס עובדים היא לא משימה פשוטה, אבל איתור עובדים בתוך המערכת והפיכתם לבעלי תפקידי מפתח בחברה, יכול להפוך לפרויקט אפילו עוד יותר מורכב.
עשרת הדברות בניהול משא ומתן
עשרת הדברות בניהול משא ומתן
כמעט בכל מפגש אנושי מתקיים משא ומתן, ואנו מנהלים משאים ומתנים רבים לאורך היום בכל תחום בחיינו – עם בני משפחה וחברים, בשעות הפנאי ובעולם העבודה. רובנו לא מקדישים לכך מחשבה מרובה. אך האם אנו עושים זאת נכון?
טיפים להקמת עיתון עובדים
טיפים להקמת עיתון עובדים
אחת הדרכים היצירתיות ביותר לגבש את העובדים ולייצר תקשורת פנים ארגונית אפקטיבית היא הקמת עיתון עובדים. זו פלטפורמה המעניקה לעובדים מקום מיוחד להתבטא בו, לספר על עצמם, להכיר אחד את השני ולהתחבר לארגון.
ניהול משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש
במסגרת תחום ניהול משאבי אנוש בכל חברה או ארגון חשוב מאוד למצוא את ההתייחסות המתאימה לכוח האדם על כל צרכיו ומאידך גם על הפקת התועלת המרבית ממנו, כמובן תוך איזון ושמירה על כבודו וזכויותיו.
שינוי ארגוני – הטמעת נהלים
שינוי ארגוני – הטמעת נהלים
לא די בהחלטה על כתיבת ויישום נהלים, הטמעתם מהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתהליך. חשוב שבתהליך הכתיבה וההטמעה, ייטלו חלק עובדים ומנהלים על מנת להבטיח את הצלחה והבנה עמוקה של התהליך ותוצאותיו.
העובדים הם השגרירים
העובדים הם השגרירים
תארו לעצמכם מצב שבו אתם יושבים בפגישת עבודה עם לקוחות והעובדים שלכם משחררים מסרים סותרים לגמרי לגבי מה שסוכם בישיבת ההנהלה האחרונה? דמיינו לעצמכם איך הלקוחות יופתעו לגלות, שאין התאמה בין החזון העסקי שלכם לזה של העובדים שלכם?
ניהול משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש
תחום ניהול משאבי אנוש התפתח מאוד בשנים האחרונות. בארגונים רבים, קטנים וגדולים כאחד, הגיעו למסקנה כי ללא ניהול משאבי אנוש בצורה מקצועית, הארגון או המפעל אינו מתפקד בצורה מקסימאלית ולעיתים אף פחות מזה.
תוכנית עבודה לעובדים שלך
תוכנית עבודה לעובדים שלך
העובדים הם השגרירים שלכם ואתם כמובן רוצים לסמוך עליהם מכל הלב, שיבצעו את המשימות על הצד הטוב ביותר ויעמדו ביעדים וייצגו אתכם בכבוד. אבל כיצד תדעו שהם אכן הולכים בדרך הנכונה וכיצד הם ידעו שהם עומדים בציפיות שלכם?
1 2 3
הבא
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net