מאמרים
גיוס עובדים
זכויות עובדים
חיפוש עבודה
חשיבה חיובית
יומנו של מובטל
יזמות
כספים ופיננסים
מבחן גרפולוגי
מנהיגות
מקום עבודה
ניהול עובדים
עבודה בחו"ל
קורות חיים
קריירה
ראיונות עבודה
תורה פרנסה ויהדות
פרסום
  קריירה
שר שלום ג'רבי על מתנדבי השירות הלאומי
שר שלום ג'רבי על מתנדבי השירות הלאומי
השירות הלאומי אזרחי מאפשר למתנדבים ולמתנדבות לא רק לתרום לחברה הישראלית אלא גם לשפר את מצבם בשוק התעסוקה. שר שלום ג'רבי, ראש רשות השירות, מפרט כיצד משתפר מצבם
תואר שני במנהל עסקים: מקפצה לשדרוג הקריירה
תואר שני במנהל עסקים: מקפצה לשדרוג הקריירה
ידע הוא כוח – ובעזרתו ניתן לפתח קריירה מרשימה. הדרך לצבור ידע היא באמצעות לימודים וצבירת ניסיון מעשי, ושילוב שני אלו מעלה את הדרישה הקיימת בשוק לאנשים אשר התמחו בלימודים מתקדמים בתחום מנהל העסקים.
אבטחת מידע - האם זהו התחום הכי מתפתח בהייטק?
אבטחת מידע - האם זהו התחום הכי מתפתח בהייטק?
תחום אבטחת המידע נחשב כיום לאחד המקצועות המבוקשים ביותר לא רק במגזר ההייטק, אלא גם יחסית לשוק העבודה כולו. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא העובדה הפשוטה שהעולם המערבי כיום מחובר לרשת האינטרנט 24 שעות ביממה וחשוף לנפחים הולכים וגדלים של מידע הן באמצעות המחשב האישי והן באמצעות מכשירים חכמים, סמטארפונים וטאבלטים.
קריירה בענף הביטוח
קריירה בענף הביטוח
אחד מהתחומים החשובים ביותר בחיינו הוא תחום הביטוח ולמעשה לכל אזרח במדינה יש ביטוח כלשהו, בין אם פרטי ובין אם ביטוח של המדינה. בשל החשיבות הגדולה של ענף זה, רבים בוחרים לעסוק בו ואפשרויות התעסוקה בתחום הן רבות ומגוונות...
אוניברסיטה או מכללה?
אוניברסיטה או מכללה?
אחת השאלות הגדולות הניצבות בפני חיילים משוחררים, כאלו שכבר חזרו מהטיול הגדול בחו"ל, היא – מה עושים עכשיו? מה הלאה? עבור מרבית האנשים התשובה היא לימודים לקראת רכישת מקצוע. רכישת מקצוע תאפשר להם בעתיד להתמסד, להזניק קריירה מצליחה ולהתחיל את חייהם כבוגרים. גם אם החלטתם להמשיך וללמוד, ואפילו אם אתם יודעים כי פניכם לקראת לימודי תואר ראשון, עדיין נשאלות השאלות מה והיכן כדאי ללמוד?
קריירה בחינוך- שליחות ומימוש כאחד
קריירה בחינוך- שליחות ומימוש כאחד
למי שתחום החינוך קרוב ללבו, קריירה בחינוך היא לא סתם עוד קריירה- זאת הזדמנות למימוש עצמי, ולהשאיר את חוטמך בעולם. אתה יותר ממורה שמלמד חומר, אתה דמות חינוכית.
הכל על ייעוץ שיווקי: מהו, ולמי יכול לעזור
הכל על ייעוץ שיווקי: מהו, ולמי יכול לעזור
יועץ שיווקי הוא לא תחליף למנהל או איש שיווק מתוך העסק, הוא סוג של מנטור חיצוני שתפקידו למקד אתכם, לזהות מי קהל היעד של העסק שלכם, להסביר לכם כיצד לשווק את העסק כולל התייחסות לפרטים הקטנים ביותר, היכן לפרסם, כיצד לכתוב תוכן שיווקי באתר, ואיך להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם...
מנהלים קריירה
מנהלים קריירה
אחרי צבירת ידע, יכולת וניסיון, אדם מתחיל את אחד החלקים המשמעותיים בחייו ונכנס לעולם העבודה. פעם הבן של הסנדלר היה הופך לסנדלר והבן של הרופא היה הופך לרופא ודבר לא היה יכול לשנות את זה. ואילו שהיום האדם עצמו הוא שמחליט במה יעסוק. גם השאלה עד לאן יגיע מבחינה מקצועית, נמצא, למרבה הפלא, בידיו...
חסמי קריירה נפוצים
חסמי קריירה נפוצים
...אין אדם (כמעט) בעולם התעסוקה שאינו שואף להתקדם בתפקיד, מה שיאפשר לו לרוב גם קידום כלכלי, לצד היוקרה והחשיבות שבקידום. סולם המעלות נראה לכאורה לגיטימי וקל, אך בפועל לא קל להתקדם בעולם התעסוקה ומעבר לכישורים ולמצוינות, יש צורך גם באמביציה ובאסרטיביות רבה...
5 המקצועות המבוקשים ביותר במשק
5 המקצועות המבוקשים ביותר במשק
5 המקצועות המבוקשים ביותר במשק: מסגרים, נהגי משאיות, רצפים, עובדים בלתי מקצועיים בבינוי ורתכים. השר בן אליעזר בעקבות הנתונים: הביקוש הגבוה למקצועות הבנייה והריצוף ממחישים את הצורך לעודד יותר ויותר ישראלים לקחת חלק במקצועות אלו, ובמקביל את חובתנו לעמוד ביעדי הממשלה לצמצום מספר העובדים הזרים; משרד התמ"ת משקיע משאבים רבים בהכשרות מקצועיות לתחומים אלו.
אימון אישי ליצירת רושם ראשוני מנצח
אימון אישי ליצירת רושם ראשוני מנצח
אימון אישי הוא תהליך בין מאמן למתאמן, התהליך הזה מבוסס על הקשבה נקייה של המאמן לצרכי המתאמן, דרבון ועידוד מצד המאמן אל המתאמן ,והצבת יעדים ומטרות ברורות ומדידות.
10 דברים חשובים בתכנון קריירה
10 דברים חשובים בתכנון קריירה
בעוד שישנם אנשים שהתגלגלו לעבודה מסוימת ומצאו את עצמם מתקדמים תוך כדי תנועה לתפקידים שונים ומנהלים קריירה מצליחה, הרי שאחרים מתכננים כל צעד בדרך עד שהם מגיעים ליעד הנחשק.
שילובים שפויים בין תעסוקה לחיים האישיים
שילובים שפויים בין תעסוקה לחיים האישיים
איזון - הוא שם המשחק בניהול קריירה וחיים אישיים. אבל מה לעשות שלא תמיד פשוט לוותר על הנוחות הכלכלית לטובת שיפור החיים האישיים, או למצוא את שיווי המשקל הנכון ביניהם, כזה שיעניק לכם אפשרות ליהנות משני העולמות?
אמהות כקריירה
אמהות כקריירה
בשנים האחרונות מתגלות שתי מגמות הנראות כסותרות אחת את השנייה. מחד- נשים רבות הופכות קרייריסטיות ומאיישות משרות בכירות. כאלה שהיו שייכות עד לא מזמן לעולם הגברי בלבד.
אמהות וקריירה
אמהות וקריירה
האמהות מגדירה אותנו מחדש, לא לשווא נאמר כי על כל ילד שנולד נולדת אמא. השינוי מביא עמו מחד תעצומות נפש רבות ומאידך ספקות רבים- לאן נעלמתי? מה יהא עליי? האם מעתה אהיה רק אמא של..?
1 2 3 4 5
הבא
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה מטפלת פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net