לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   יואל גבע
לחץ להגדלה
בבית הספר של יואל גבע המורים הם הנכס החשוב ביותר. כל אחד מהמורים שלנו נבחר בקפידה ועובר תהליך קבלה ארוך ומורכב, בו רק מעטים מתקבלים. המורים שלנו לימדו כבר אלפי תלמידים, הם משקיעים בכל תלמיד את מיטב מרצם ורואים במקצועם שליחות – להביא את התלמיד אל שיא יכולתו.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: יואל גבע

יואל גבע – בגרות ופסיכומטרי

על מסלולי הלימוד ביואל גבע

בגרות במתמטיקה היא הסיוט שלך ? על בגרות באנגלית אין על מה לדבר ? היסטוריה משעמם  !!!

פסיכומטרי, זה לגאונים ? ביואל גבע לא יסכימו איתך, ופשוט יתחילו לעבוד איתך, ומוטב מוקדם.

אחד מהשמות הגדולים בתחום ההכנה למבחני הבגרות והבחינה הפסיכומטרית, הוא יואל גבע. מי שהוכר תחילה רק כשם על כריכות ספרי המתמטיקה שהיו לנו בתיכון, הפך עם השנים לאימפריה פסיכומטרי והכנה לבחינות בגרות בכל המקצועות.

יואל גבע הקים את בית הספר לבגרות ופסיכומטרי ב- 91', במטרה לתת לתלמידים המתקשים במסגרות הרגילות או כאלה שלא צלחה דרכם בתיכון וציוני הבגרות שלהם נמוכים, אם בכלל .

במהלך השנים נתגבש צוות מורים מסור, מקצועי ונאמן שעשה עבודת קודש עם תלמידים רבים והכין אותם בצורה שהבטיחה את הצלחה מלאה בבחינות הבגרות ובהמשך גם הבחינה הפסיכומטרית.

הנושא שמייחד את יואל גבע הוא בחירת המורים ובבית הספר מתגאים שרק מורים מעטים, שעברו בקפידה תהליך ארוך ומורכב, מתקבל ללמד בבית הספר.

המורים של יואל גבע מקצועיים, נמרצים ומשקיעים את המיטב בתלמידים. כשמאחוריהם הצלחות רבות עם מחזורים רבים של תלמידים שהצליחו במבחני הבגרות והפסיכומטרי, מאצילים המורים של יואל גבע את הידע והניסיון שלהם לכל מחזור תלמידים חדש.

אצל יואל גבע לא רק שתשפרו את  ממוצע הציונים ותביאו אותו למקסימום שלכם,, אלא גם תזכו לחוויה מעניינת ומהנה. מערכי הקורסים המקיפים, העדכניים והיסודיים ביותר, בשילוב עם המורים האיכותיים והמנוסים ביותר, יתנו לכם את המענה המיטבי לדרישותיכם. המורים ביואל גבע מלמדים מתוך אהבה לתלמידים, להוראה ולמקצוע הנלמד ונותנים את המקסימום לכל תלמיד כדי לעזור לו להגיע לתוצאות מצוינות.

הקורסים של יואל גבע

הקורסים של יואל גבע כוללים מספר מאפיינים מנצחים שמניסיונם הרב של מתווי הדרך ביואל גבע, סוללים את דרכם של תלמידי בית הספר היישר אל מסלול הלימודים בו הם חפצים:

הקורסים בבתי הספר שליואל גבע הם בני היקף שעות חסר תקדים במונחי השוק, התלמידים עוברים אימון, לימוד ותרגול שעות קורס רבות הכוללים תרגולים נוספים. ישנם תגבורים והדרכה אישית המועברת על ידי המורה ובכל המקצועות מתקיים המרתון המפורסם, הכולל חזרות וסימולציות אינטנסיביות בימים שלפני הבחינה. אין צורך להוסיף כי בחינות בגרות ממועדים קודמים נפתרים ומנותחים עד דק בכיתה.

 יואל גבע – מסלול אישי

בבתי הספר של יואל גבע מתאימים לכל אחד מהתלמידים מסלול לימודים ייחודי משלו. הם עושים זאת באמצעות מחלקת הייעוץ המקצועית שלנו, שאין דומה לה באף מוסד אחר.

אנשי המחלקה הם יועצים לימודיים מקצועיים, בעלי בקיאות עצומה בכל הקשור לקבלה ואפשרויות לימוד במוסדות השונים בארץ. היועצים מעניקים סיוע בבחירת מסלול הלימודים ובונים עבור התלמיד תוכנית שתעניק לו את סיכויי הקבלה הגבוהים ביותר, תוך צמצום לימודי ההכנה לנושאים ההכרחיים בלבד.

מסלולי הלימוד בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי ביואל גבע

-          בגרות במתמטיקה

-          הנה למבחן הפסיכומטרי

-          בגרות בתנ"ך

-          בגרות בהיסטוריה

-          בגרות באנגלית

-          בגרות בספרות

-          בגרות בעברית בגרות בלשון

-          בגרות באזרחות

-          בגרות בפיזיקה

-          בגרות בכימיה

-          בגרות בגיאוגרפיה

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי הכנה לבגרות?

אם לימודי הכנה לבגרות מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי הכנה לבגרות, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net