לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   לחמן בגרות ולפסיכומטרי
לחץ להגדלה
שיטות הלימוד בלחמן פותחו על ידי מיטב המומחים בתחום הבגרות והפסיכומטרי. שיטות הלימוד הייחודיות והחדשניות שמות דגש מרכזי על האיכות והעדכניות של החומר הנלמד ושילוב המורים והמדריכים הטובים ביותר שניתן למצוא.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: לחמן

לחמן בגרות ופסיכומטרי

על מסלולי הלימוד בלחמן

 

את אברהם לחמן, אנו מכירים עוד בהיותו מורה למתמטיקה לפני קרוב ל- 35 שנה. לאחר שנחל הצלחה רבה בספרי המתמטיקה שלו שהופצו בבתי הספר, החליט לחמן לפתוח אחד משלו, וכך ב-1979 נוסדה חברת לחמן לבגרות ופסיכומטרי.

כיום, לחמן נחשבת לרשת הגדולה, הוותיקה והמנוסה בישראל. מאז הקמתה העמידה הרשת מעל 200,000 בוגרים בתחום הבגרות והפסיכומטרי.
לבית הספר של לחמן יש היום עשרה סניפים ברחבי הארץ, והוא מכין תלמידים לכל מקצועות הבגרות ולבחינה הפסיכומטרית במספר מסלולי לימוד שונים.

בנוסף לכל מקצועות הבגרות, מקיים בית הספר מסלול הכנה לבגרות מלאה.

ללחמן בית הוצאה לאור העוסק בכתיבה, עריכה ופרסום של ספרי לימוד ומיקוד לבגרות.

בלחמן פיתחו שיטה על ידי מומחים בתחום הבגרות והפסיכומטרי, כשבשיטה שמים דגש בעיקר על איכותו ועדכניותו של החומר, ושילובם של מורים ומדריכים מנוסים מהשורה הראשונה בתחום ההכנה לבגרות.

בתחום הפסיכומטרי עושים ההפרדה מקצועית שבה לכל כיתה שני מדריכים: מדריך מקצוען לחשיבה כמותית ומילולית ומדריך אנגלית השולט לחלוטין בשפה ובשיטות הלימוד לאנגלית פסיכומטרית. בדרך זו מבטיחים בלחמן הצלחה במבחן הפסיכומטרי בכל אחד מן החלקים בבחינה.

המדריכים בלחמן – בית הספר לבגרות ופסיכומטרי, מלווים את התלמידים לכל אורך הדרך, ומלבד בעברת החומר המקצועי, נותנים מוטיבציה ועידוד, הכוונה אישית, וההארות על החומר הנלמד.

בלחמן מתגאים בעובדה שהמורים עושים הכל  "בגובה העיניים" ומראים לו הם רוצים בהצלחתו בדיוק כמהו, וכך נותנים לתלמיד תחושה נוחה ושונה ממה שקיבל בבית הספר התיכון.

 

לחמן – ההכנות האחרונות לבחינת הבגרות

בשבועות שלפני בחינות הבגרות, מפרסם משרד החינוך את המיקוד  – חומר הלימודים הממוקד לבחינת הבגרות. המורים בכל המקצועות מתכנסים ומפיקים חוברת, שאלות ופתרונות לבחינות בדיוק לפי הנושאים שהגדיר המשרד. החוברות שמחלקים בלחמן מאפשרת לתלמידים לתרגל באופן ממוקד יותר ולהגיע לבחינה מוכנים הרבה יותר.

המרתון – בלחמן יודעים שבבגרות לא מספיק רק לדעת את החומר, צריך גם לדעת ליישם אותו ברגע הנכון. לכן יזמנו את "המרתון" – בחינה בתנאי אמת, שעוזרת לתלמידים להשחיז את המחשבה ולהתכונן הכי טוב לדבר האמיתי.

רשימת סניפי לחמן בארץ:
ירושלים, תל אביב, חיפה, עפולה, באר שבע, נתניה,קריון, אשדוד, ראשון לציון, פתח תקוה.

 

מסלולי הלימוד בלחמן – בית הספר לבגרות ופסיכומטרי

-          מתמטיקה 3,4,5 יח"ל

-          אנגלית 3,4,5 יח"ל

-          תנ"ך 2 יח"ל

-          ספרות 2 יח"ל

-          לשון 1 יח"ל

-          חיבור 1 יח"ל

-          אזרחות 1 יח"ל

-          היסטוריה א' 1 יח"ל

-          הסטוריה ב' 1 יח"ל

-          גיאוגרפיה 5 יח"ל

-          פיזיקה 5 יח"ל

-          מדעי החברה 5 יח"ל

-          הכנה למבחן הפסיכומטרי

-          הכנה למבחן אמיר

 

מעוניינים במידע נוסף אודות הכנה לבגרות ופסיכומטרי

אם הכנה לבגרות ופסיכומטרי מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי הכנה לבגרות ופסיכומטרי, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net