לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   מהות - מכללה לרפואה משלימה
לחץ להגדלה
כמכללה ותיקה המעצבת את דורות המטפלים הבאים, רואה מהות לעצמה חובה לקיים תכניות לימודים מוקפדות שיעניקו לבוגרים ידע, השראה ותרבות טיפולית בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מקפידים להגיש לסטודנטים ידע עדכני ומעמיק בכל התחומים אותם אנו מלמדים.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: מהות

מהות – מכללה לרפואה משלימה

על מסלולי הלימוד במהות

יעילותה של הרפואה המשלימה והחולים הרבים שנרפאו בעזרתה הביאו לפריחה ושגשוג בתחום ישן – חדש זה בארץ ובעולם. העובדה כי בעבר רופאים מערביים, שנלחמו במכלול שיטות זה מלחמת חורמה, שולחים מטופליהם להמשך טיפול בשיאצו, נטורופתיה, פרחי באך או ארומתרפיה, מעידה יותר מכל על אמיתותה של הדרך הטבעית.

כיום, תחום לימודי הרפואה המשלימה התפתח משמעותית בישראל ובעולם וכיום זוכה היא לעדנה מחודשת ורעננה.

1.4 מיליון, זהו מספר טיפולי הרפואה המשלימה שהערכים בשנה בישראל ע"י קרוב ל-10,000 מטפלים העוסקים בתחום באופן פעיל. בארץ קיימים כ60- מוסדות הכשרה ברפואה משלימה, ברמות שונות, בהם לומדים בכל מחזור כ-5,000 סטודנטים.

 מטפלים עצמאיים ומטפלי קופות החולים נותנים טיפולים בטכניקות שונות בהתאם להכשרה ולידע שצברו.

 אחת מן המכללות המובילות לרפואה משלימה בישראל היא מכללת מהות. המכללה הוקמה ב- 1993 ומטרתה הכשרת מטפלים מקצועיים בתחום הרפואה המשלימה. המכללה פועלת בחסות מרכז ההשתלמויות של אוניברסיטת בר-אילן. כל הקורסים והלימודים במכללה הם בחסות ובפיקוח מרכז ההשתלמויות. הבוגרים זוכים לתעודה מטעם מהות ומרכז ההשתלמויות בר-אילן.

מכללת מהות נותנת דגש על שני מסלולים מרכזיים: תהליך ההתפתחות האישית של המטפל שבדרך והכשרתו המקצועית. הידע המגוון המשלב תפיסות רפואה הוליסטיות וקונבנציונאליות כאחד, והדוגמא האישית מצוות המרצים שהם קודם כל מטפלים, מביאים להגשמת המטרה והיא הכשרת מטפלים מן השורה הראשונה.

תוכנית הלימודים במהות – המכללה לרפואה משלימה, מאפשרת הצטרפות למסלול לימוד רב שנתי להסמכת מטפל בנטורופתיה, רפלקסולוגיה, מטפל רב תחומי ועוד. קיימת גם האפשרות לבחירת קורסים חד שנתיים להסמכת מטפלים או קורסים למודעות עצמית כמו פרחי באך, דרך הלב וקורסים נוספים.

מהות – המכללה לרפואה משלימה, מוכרת על ידי האיגודים המקצועיים בארץ כמו, איגוד הרפלקסולוגים הישראלי, איגוד הנטורופתים הישראלי, ואגודת העיסוי וטיפולי הגוף.  

מכללת מהות – דרכי הגעה

המכללה נמצאת בדרך השלום 5, ת"א, ליד מחלף רכבת השלום/ מגדלי עזריאלי.

מאיילון דרום: פונים שמאלה בירידה מנתיבי איילון
מאיילון צפון: לכיוון הרצלייה, פונים ימינה בירידה מנתיבי איילון
מייד אחר כך פונים שמאלה לרחוב יגאל אלון, ומייד פונים ימינה. הכביש מתעקל ימינה וברמזור של תחנת הדלק פז שוב פונים ימינה לדרך השלום,  הפעם עם הפנים לכיוון עזריאלי. נכנסים בקיוסק האדום. 

מי שמגיע מכביש מס' 4 יורד במחלף תל השומר לכיוון ר"ג ות"א, נוסע כל הזמן ישר על רחוב אלוף שדה ששמו משתנה לדרך השלום,עד מכללת מהות, דרך השלום 5.

 

מסלולי הלימוד במהות – המכללה לרפואה משלימה

-          תזונה הוליסטית

-          קורס הילינג

-          לימודי פרחי באך

-          קורס צמחי מרפא ושמנים אתריים

-          עיסוי תאילנדי

-          קורס עיסוי שוודי הוליסטי

-          עיסוי רקמות עמוק

-          מגמת נטורופתיה בשילוב מודעות

-          לימודי רפלקסולוגיה

-          לימודי שיאצו

-          מגמת תומכת לידה – דולה

-          לימודי טווינה

-          קורסים וסדנאות העשרה במגוון תחומים

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודי רפואה משלימה

אם לימודי רפואה משלימה בכלל ולימודים במכללת מהות בפרט, מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודי רפואה משלימה, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net