לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   המכללה האקדמית אוהלו
לחץ להגדלה
מכללת אוהלו בקצרין מכשירה את הלומדות והלומדים בה להצטיינות במגוון תחומי הוראה והתמחויות, כאשר בסיום הלימודים מוענקים לבוגרים תואר אקדמי ראשון B.ed. מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה ותעודת הוראה.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: אוהלו

המכללה האקדמית אוהלו בקצרין

על מסלולי הלימוד במכללה

לימודי חינוך והוראה הוראה נלמדים במכללות ובאוניברסיטאות בארץ ומקנים תואר ראשון בהוראה B.Ed.  במספר מסלולי לימוד חשובים הכוללים התמחות בהוראה לגיל הרך, בית הספר יסודי ותיכון. בנוסף, יכולים סטודנטים במסלול לימודי הוראה להתמחות בהוראת תחומים כמו  מתמטיקה, חשבון, אנגלית, פיזיקה, כימיה וביולוגיה, ספרות עברית ולשון, אמנויות ועוד. לימודי הוראה עיוניים משולבים גם עם הכשרה מעשית המאפשרת לסטודנטים להתנסות בהוראה בכיתות בבתי ספר שונים בארץ.

אחד ממוסדות הלימוד הוותיקים ביותר בתחום לימודי חינוך והוראה הוא מכללת אוהלו שבצפון הרחוק. המכללה שהוקמה ב- 1965 על שם ברל כצנלסון, שכנה בראשית דרה לחופי הכנרת., והייתה מדרשה למורים. בשנת 1998 עברה המכללה למשכנה החדש והלא פחו פסטורלי - קצרין בירת רמת הגולן. מכללת אוהלו טובלת בירוק עד, מוקפת שמורת טבע ומקורות מים, כך שאם חיפשתם מקום ללמוד בו בראש שקט, אוהלו הוא המקום בשבילכם.

בעיר קצרין שאינה שוקטת על שמריה ומתפתחת בקצב מסחרר, קיימים בית ספר תיכון אזורי, בית ספר יסודי ממלכתי, בית ספר ממלכתי דתי ומספר רב של גני ילדים, בהם מתמחים פרחי ההוראה ממכלת אוהלו.

הסטודנטים במכללה האקדמית אוהלו לומדים מגוון תחומי הוראה והתמחויות, כשבסיום הלימודים מוענקים לבוגרים תואר אקדמי ראשון
B.ed. המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה ותעודת הוראה.  

רוב בוגרי אוהלו ממשיכים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות השונות בישראל. אחוז גבוה של בוגרי המכללה עובדים במערכות החינוך השונות בארץ ועושים זאת בהצלחה רבה ובהמשך אף תופסים עמדות ניהול בתי ספר וניהול פרויקטים חינוכיים.

המכללה האקדמית אוהלו בקצרין מפעילה גם בית ספר ללימודי המשך והסבת אקדמאים ובית ספר להכשרת מדריכים בספורט.

למה ללמוד במכללת אוהלו?

מלבד תואר ה- B.ed עם תעודת ההוראה שתוכלו להשיג במכללה בסיום חובותיכם הלימודיות, ישנם יתרונות רבים ללימודים במכללה. ראשית, את התואר תוכלו לעשות בשלושה ימי לימוד בלבד. יתרון נוסף הוא תנאי הלימוד הנוחים והנעימים והמעונות החדשים. חשובה לא פחות היא רמת ההוראה הגבוהה והיחס האישי לכל סטודנט.

במכללת אוהלו אפשרויות רבות למלגות. המכללה מציעה מימון שכר לימוד מלא לשנה הראשונה, מלגות למצטיינים.

בנוסף, האווירה של רמת הגולן, הנוף המרהיב והמדשאות רחבות הידיים, הוא משהו שלא תמצאו באף מקום אחר בישראל. מכללת אוהלו, שווה לבוא לראות.

מסלולי הלימוד במכללה האקדמית אוהלו בקצרין

-          לימודים לתואר B.Ed למורים וגננות

-          היחידה להכשרת מורות לחינוך הממ"ד

-          לימודי חינוך גופני – כיתות גן עד י"ב

-          מסלול הכשרת מורים לבית ספר יסודי, כיתות ג' –ו'

-          מסלול הכשרת מורים לגיל הרך, הכשרת גננות ומורים לכיתות א'-ב'

-          מסלול להכשרת מורים לביולוגיה ומדעי הסביבה

-          הסבת אקדמאים להוראה והרחבת הסמכה

-          הכשרת מורים לחינוך מיוחד, גילאים 6-21

מכללת אוהלו מפעילה גם מכינה קדם אקדמית.  המכינה מיועדת לבעלי השכלה של 12 שנות לימוד לפחות, וכאלה שאין להם בתעודת בגרות או בעלי בגרות חלקית המעוניינים לשפר סיכויים להתקבל ללימודים במכללה.
הלימודים במכינה משלבים קורסים מתוכנית הלימודים בשנה א' במסלולי הלימוד שנבחרו על ידי הסטודנט. כך תוכלו לחסוך זמן ולקצר את משך הלימודים לתואר.

 

מעוניינים במידע נוסף אודות לימודים במכללת אוהלו

אם לימודים במכללת אוהלו מעניינים אתכם, אתם מוזמנים להיכנס לקישור הבא לימודים במכללת אוהלו, לסנן את תחום הלימודים המבוקש להשאיר את פרטיכם בטופס המצורף ומיטב מוסדות הלימוד בתחום יחזרו אליכם עם הפרטים המלאים. לחילופין הינכם מוזמנים לבצע חיפוש נוסף באמצעות מנוע החיפוש המצורף.

לחילופין הינכם מוזמנים להשאיר פרטי התקשרות בטופס המצורף.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה

AllCareers פורטל לימודים וקריירה

 

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net