לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   קורס מדריכי טניס
לחץ להגדלה
משחק טניס הוא משחק כדור הנערך בין שני שחקנים או ארבעה כשמדובר במשחקי זוגות. אמצעי המשחק הם מחבט וכדור במגרש פתוח, עם רשת מתוחה באמצעו. הטניס הוא ספורט אולימפי ומשוחק במדינות רבות ברחבי העולם.

אזור: דרום  
מוסד אקדמי: מכללת ושינגטון

 

קורס מדריכי טניס

טניס, או "הספורט הלבן" כפי שנהוג לכנותו בעגה המקצועית, הוא אחד מענפי הספורט הפופולאריים ביותר בעולם היום. משחק הטניס, המונה שני שחקנים בלבד ומגרש העשוי חמר או דשא, הוא משחק פשוט אומנם, אך מותח ומרתק לכל אורכו. כידוע, טניסאים מובילים, מעבר היותם ספורטאים הנהנים מעיסוקם, זוכים להערכה רבה ותמורה כלכלית בלתי מבוטלת.

קצת על טניס

משחק טניס הוא משחק כדור הנערך בין שני שחקנים או ארבעה כשמדובר במשחקי זוגות. אמצעי המשחק הם מחבט וכדור במגרש פתוח, עם רשת מתוחה באמצעו. הטניס הוא ספורט אולימפי ומשוחק במדינות רבות ברחבי העולם. המשחק החל דרכו במאה ה-13 ונערך בתוך אולמות סגורים, אלא שאז כף היד שימשה מחבט. בהמשך הייתה זו כפפה, אחר כך מחבט קצר מעץ וגלגולים נוספים עד מחבט המיתרים של ימינו. המשחק מורכב ממשחקונים 0-40 ותלוי בהארכות, וכן מערכונים. כדי לזכות במערכה יש לזכות ב-6 משחקונים, בהפרש של 2 משחקונים או יותר מהיריב.

קורס מאמני טניס

מדריכי טניס או מאמני טניס הם אלה שעומדים מאחורי הצלחתם של טניסאים, גדולים ככל שיהיו. מדובר באיש שיושב מעבר לקווים, מאמן, מדריך, ומלווה את הטניסאי לכל אורך הדרך. מדריכי טניס או מאמני טניס הם אלה שמלמדים את הספורטאי בתחילת דרכו לחבוט, להגיש, לרוץ לרשת, לעבוד נכון עם הרגליים, לשמור על הברכיים, להשתמש בטקטיקות משחק שונות, ויחד עם מאמן הכושר, לשמור על כושר גופני טוב לשעות משחק רבות. כדי לעבוד במקצוע זה יש לעבור בהצלחה קורס מדריכי טניס או קורס מאמני טניס.

קורס מדריכי טניס: מה בתוכנית ?

ראשית חשוב לדעת כי חובה להיות בעל תעודת מאמן טניס כדי להדריך בספורט זה, בכל הגילאים, מילדים ועד נוער. מטרת קורס מאמני טניס או קורס מדריכי טניס היא הכשרת מאמנים להדרכת ילדים בני נוער ובוגרים למשחק הטניס.

במהלך הקורס גם תשפרו את הטכניקה האישית שלכם, את הידע במשחק, ידיעת החוקים, שיפוט טניס, טכניקות משחק שונות, טקטיקות משחק, שיטות חשיבה ועוד.

במהלך קורס מדריכי טניס תלמדו גם נושאים תומכים שעל מאמנים ספורט בכל תחום לדעת, כמו אנטומיה ופיזיולוגיה, פסיכולוגיה של הספורט, תורת האימון, הדרכה לסוגי גיל שונים (לעיתים מדובר בקורסים שונים), ועוד. יש לשים לב כי אתם נכנסים לקורס המאושר מבחינת משרד החינוך.

היקף הקורס מבחינת שעות תלוי במוסד המלמד והוא נע בין מספר חודשים לשלוש שנים במסגרת לימודים לתואר ראשן בחינוך גופני.

קורס מדריכי טניס הוא קורס בסיסי יותר ואילו קורס מאמני טניס אפשר להתחיל אחרי מעבר קורס מדריכים.

בהצלחה בלימודים

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net