לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   קורס יועצי משכנתאות
לחץ להגדלה
אם נבחן את שוק ההלוואות הישראלי, נוכל לגלות בנקל כי ההלוואה המבוקשת ביותר, כמו גם היקרה ביותר, היא הלוואת משכנתא. יוקר הנדלן בארץ בתוספת למצב הכלכלי הרעוע של שכבות אוכלוסיה רבות, מביאים לכך כי רכישת דירה רק בעזרת הון עצמי הינה נחלתם של מתי מעט בלבד.

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי: קריירה

קורס יועצי משכנתאות

 

אם נבחן את שוק ההלוואות הישראלי, נוכל לגלות בנקל כי ההלוואה המבוקשת ביותר, כמו גם היקרה ביותר, היא הלוואת משכנתא. יוקר הנדלן בארץ בתוספת למצב הכלכלי הרעוע של שכבות אוכלוסיה רבות, מביאים לכך כי רכישת דירה רק בעזרת הון עצמי הינה נחלתם של מתי מעט בלבד. במציאות הזו – הנהירה ההמונית לבנקים לצורך קבלת משכנתא היא מובנת ומתבקשת. כתוצאה מכך, וכתוצאה מהפערים העצומים בין המשכנתאות השונות אותן ניתן לקבל, פערים הנובעים מפרמטרים שונים כגון אורך התקופה, סוג הריבית וזהות הגוף המלווהנוצר בארץ בשנים האחרונות מקצוע חדש, מאתגר ומבוקש: ייעוץ משכנתא. תפקידם של היועצים הוא למעשה להביא לחיסכון המירבי ללקוח, חיסכון שעשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים, ואף למעלה מכך.

 

היכן ניתן ללמוד ייעוץ משכנתאות?

 

מי שמועסק באחד הבנקים או בגופים פיננסיים אחרים המעניקים שירות זה ללקוחותיהם, יוכל בהתאם לתפקידו ומעמדו לעבור את ההכשרה "בתוך הבית" ולאחר מכן לעסוק מיידית בתפקיד זה במסגרת העבודה. האחרים יוכלו לעבור קורס יועצי משכנתאות במסגרת אחד מבתי הספר לנדלן ומשכנתא הפזורים ברחבי הארץ. מדובר בהכשרה מקצועית שבסופה תעודה המאפשרת לעסוק במקצוע, הן כשכירים והן כעצמאיים.

 

מה לומדים במסגרת הקורס?

 

במסגרת קורס יועצי משכנתאות תיחשפו תחילה לכל העולם הכלכלי-פיננסי, תוך התמקדות בעולם הנדלן, העולם הבנקאי ותחום ההלוואות באופן כללי. לאחר מכן תצללו פנימה, והזרקור יופנה לעבר עולם המשכנתאות: מה זה משכנתא, לוח סילוקין, סוגי הריביות הקיימות (ריבית פריים, ריבית ממוצעת וכ"ו), סוגי וגובה העמלות הנהוגות, זכאות למשכנתא, מחזור ועוד ועוד – הכל בכדי שתהיו כשירים בכדי לייעץ ללקוחות באופן נבון ומקצועי ולהציע להם את המשכנתא האופטימלית עבורם, זו שתחסוך להם הון רב. הלימודים משלבים בין הפרקטי לתיאורטי, ואורכים בהערכה גסה בין 30-70 שעות, בהתאם למסלול הספציפי של בית הספר שבו תבחרו ללמוד.

 

היתרונות של קורס יועצי משכנתאות

 

כאמור, מדובר במקצוע מתפתח בעל ביקוש הולך וגובר. היכולת שלכם כיועצים, להביא ללקוחות חיסכון כספי כל כך ניכר, היא גם הסיבה שניתן להרוויח בגדול מעיסוק זה. הקורס יפתח עבורכם צהר לתחום שמגלגל מליארדי שקלים בשנה, ובמידה ותשכילו לאחר לימודי ייעוץ משכנתא למצב עצמכם כמומחים בתחום ותזכו להכרה המתבטאת במאגר לקוחות מכובדהדרך שלכם לעבר שפע כלכלי מובטחת. ייעוץ משכנתא סטנדרטי עולה מספר אלפי שקלים, לכן די בכך שתשיגו מספר לקוחות בודדים מידי חודש כדי שתהיו מסודרים, ואף יותר מכך. בנוסףמדובר במקצוע שמאפשר לעבוד כשכירים וכעצמאיים, אך כדאי לקחת בחשבון שבחלק מהבנקים תזדקקו גם לתעודת תואר ראשון על מנת לעבור את סף הקבלה. ואפילו אם מסיבה זו או אחרת לא תעסקו בתחוםהידע שתרכשו בקורס הינו ידע חשוב ויקר ערך, ידע שלכל הפחות יאפשר לכם לחסוך כסף רב על המשכנתא של לקוח חשוב במיוחד: אתם...

 

למידע אודות קורסים בתחומים משיקים:

קורס שוק ההון

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net