לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   קורס איפור
אחד האתגרים הגדולים ביותר בחיים עבור מרבית האנשים בעולם זה להצליח ולהביא לידי ביטוי מעשי ופרקטי את הכישורים הטבעיים שלהם...

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי:

 

אחד האתגרים הגדולים ביותר בחיים עבור מרבית האנשים בעולם זה להצליח ולהביא לידי ביטוי מעשי ופרקטי את הכישורים הטבעיים שלהם, אלו שהתפתחו והתעצמו בקרבם במשך החיים. הכוונה במילים "מעשי ופרקטי" היא להצליח לשלב את אותם כישורים או תחביבים בחיי היום יום או במילים אחרותלהצליח להתפרנס מהם, או לפחות להצליח לפנות להם זמן מספק במהלך שגרת החיים.

גם אני הסתובבתי במשך מרבית החיים שלי בחיפושים אחר הדרך הנכספת להצליח ולשלב את תחביבי בחיי היום יום שלי. זו משימה לא פשוטה כלל – כיצד מצליחים לעסוק במשהו שאתה אוהב? החיים קצרים, וזמן רב מתוכם אנו נאלצים לבלות בעבודה, לימודים או בהתחייבויות אחרות. לכן, החלטתי כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לנסות לאחד את העבודה שלי עם תחביב הקרוב לליבי. כך, אוכל להרגיש מלא ומסופק כתוצאה מתחום העבודה שלי, אשר יהיה בעת ובעונה אחת גם תחביב שאני אוהב ונהנה ממנו.

ציור ואיפור היה מאז ומעולם תחביב וכישרון בסיסי עבורי, ועל כן ניסיתי ללכת בכיוון זה. להפתעתי ושמחתי הרבה, גיליתי כי קיימים קורסים רבים באיפור אשר מטרתם היא להכשיר את הסטודנטים באיפור מקצועיולספק להם כלים לעסוק בתחום האיפור כתחום עיסוק ראשי ועיקרי. כך בעצם מצאתי את הביטוי האולטימטיבי לכישורים שלי – לא רק שהצלחתי להפוך את הכישרון שלי בתחום האיפור למקצוע ממנו אני מתפרנס, בנוסף זכיתי להעשיר את הידיעות והכישורים שלי בתחום זה אשר כל כך מעניין אותי. במסגרת קורס איפורמקצועי לומדים טכניקות חדשות ומתקדמות לאיפור, מכירים חומרי איפור חדשים – כל חומר והאופן בו יש לעבוד עמו, ובעיקר מגלים כי עולם האיפור הוא עולם עשיר ומגוון אשר מכיל ידע וניסיון של שנים רבות בתחום זה.

ההפתעה בכל העניין הזה הייתה גדולה, מפני שלא העליתי על דעתי כי תחום אשר נחשב לאומנותי מטבעו יכול להוות גם מקור פרנסה. הגילוי כי גם תחום האיפור, בנוסף לאינספור תחומים נוספים, נלמד כמקצוע לכל דבר ועניין, פתחה בפני עולם חדש ומרגש, בו אני יכול לחלום בגלוי על האפשרות לעסוק מדי יום בתחום העיסוק החביב עלי ביותר.

מהסיפור הזה ניתן כמובן ללמוד לקח לתחומים נוספים רבים. כמעט כל תחום עליו ניתן לחשוב נלמד כיום במסגרת קורס כזה או אחר. כך, לא משנה כמעט מהם התחביבים או הכישורים הטבעיים שלכם, סביר מאוד להניח כי תוכלו למצוא קורס מתאים בתחום זה, אשר לא רק יעשיר את הידע והמיומנות שלכם בתחום, אלא גם יעניק לכם את האפשרות לעסוק בתחום זה כתחום העיקרי שלכם. זהו אחד המפתחות החשובים ביותר להיות מאושרים ומסופקים בחיים.

לכן, לא חשוב עד כמה אתם חושבים שהכישרון שלכם אינו ריאלי או פרקטי, נסו בכל זאת לברר בנוגע ללימודים באותו תחום. ייתכן ביותר כי גם אתם תמצאו כך את הביטוי לכישורים שלכם.

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net