לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
   קורס צילום
צילום היא אומנות ייחודית, מכמה סיבות, בין היתר בשל היכולת לנצור ולהקפיא רגע אחד בזמן ולשפוך אור אחר על המציאות מזווית שונה. הצילום גם נגיש לכל אחד מאיתנו,

אזור: גוש דן  
מוסד אקדמי:

 

"כל אחד רוצה להיות צלם"- כיצד בוחרים קורס צילום?

צילום היא אומנות ייחודית, מכמה סיבות, בין היתר בשל היכולת לנצור ולהקפיא רגע אחד בזמן ולשפוך אור אחר על המציאות מזווית שונה. הצילום גם נגיש לכל אחד מאיתנו, באמצעות המצלמות הביתיות או מכשירי הסמרטפון ואפליקציות הצילום שלהם, מה שמושך יותר ויותר אנשים להתנסות ולהתעניין בתחום. ואכן, יש לא מעט אנשים בארץ שמחפשים מידי שנה קורס צילום, שיעניק להם מעבר לידע הבסיסי שבהפעלת מצלמההיצע הקורסים גדול ומגוון ובהתאם גם הבחירה לא קלה.

סוגי קורסי צילום

ההבחנה בין הקורסים השונים מתחילה באורכם: ישנם מפגשי חוויה חד פעמיים בני מספר שעות, קורסים קצרים של מספר מפגשים או סמסטר בודד ולימודי צילום ארוכים בני שנה ויותר.

ברמה התוכנית, הבחירה מורכבת יותר: יש קורסים כלליים שנותנים כלים בסיסיים ומקנים יסודות בצילום ולצידם לא מעט קורסים ספציפיים, המתמקדים בסוגת צילום אחת: צילום דוקומנטרי-עיתונאי לצד צילום אוכל וצילום אופנה, צילום בשחור לבן מול צילום טבע דומם, צילום פורטרטים או צילום מודל עירום. חלק מהקורסים האלה פונים לכיוון האומנותי יותר, אחרים, חשוב לציין, כמו צילום אוכל או צילום עיתונאי הם ענפי עיסוק של ממש, כך שהלימודים יכולים להיות הצעד הראשון בקריירה מקצועית.

ציפיות מקורס צילום

ההבחנות בין סוגי הקורסים השונים, מובילות לשאלה אחת: מה הציפיות שלכם מהקורס? האם אתם מחפשים מקצוע? שיפור יכולות כצלמים חובבים? העשרה? חוויה? על פי הציפיות הללו, תוכלו להחליט בין מפגש חוויתי חד פעמי, לקורס קצר או ללימודים מקצועיים ממושכים.

המרצה

מרכיב חשוב נוסף בבחירת קורס צילום נוגע למרצה או למנחה הקורס. באופן טבעי, האישיות מאחורי איש המקצוע משפיעה מאוד על סגנון הקורס. יש מרצים שמתמחים בהוראת צילום – כלומר מבינים צילום ויודעים ללמד ולהעביר את הידע. מרצים אחרים יכולים להיות אנשי מקצוע פעילים ואפילו המובילים בשוק הישראלי. לצלמים דומיננטיים יש תביעת עין אישית  - לימוד צילום אצלם הוא לימוד על פי תפיסת העולם והאג'נדה האומנותית האישית שלהם. מצד אחד – יש בזה משהו מצמצם, אך צלם מוערך יכול לתרום המון לתלמידים ולעורר הרבה השראה עליהם.

קורס צילום הוא הזדמנות לקחת מרכיב מוכר מהחיים של כל אחד מאיתנו ולהפוך אותו למקצוע מיוחד ויוצא דופן או לפתח כישרון או חיבה לצילום כצלמים חובבים. כך או כך, יש לא מעט אפשרות – לבחור את סוג הקורס, התכנים שלו וגם את המרצה ולמצוא את הקורס המתאים ביותר עבורכם.

    יצירת קשר
שם פרטי ומשפחה:   
עיר מגורים:  
טלפון:  
דואר אלקרוני:  
הערות:
 
 
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net