לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
      קריירה לשרותך
טלי פלד - אימון מנהלים / אימון קריירה
אתם רוצים לבחור או לתכנן את הקריירה שלכם, לעשות שינוי קריירה, לקדם את הקריירה , אתם מתלבטים ואינכם יודעים כיצד מתחילים וזקוקים לליווי. זה הזמן להכוונה וליווי אישי שיקדם אתכם להצלחה.
פגישת יעוץ אישית למציאת עבודה
שולחים קורות חיים ולא מקבלים שום תגובה? מגיעים לראיון עבודה ואף אחד לא מתקשר אליכם אח"כ? מתחילים בלית ברירה לחשוב על שינוי קריירה? על חזרה ללימודים? יושבים בבית כבר תקופה ארוכה וככל שהיא מתמשכת מתחילים לפקפק ביכולות שלכם?
אימון אישי לשיפור התקשורת במקום העבודה
מרגישים תקועים? לא בטוחים כיצד יש לפנות ולדבר עם הבוס? לא יודעים כלכך כיצד להתבלט במקום העובדה מבלי להפנות את האש אליכם מצד עמיתכם לעבודה? כל זאת ועוד תלמדו באימון אישי/עסקי לשיפור התקשורת במקום העבודה שלכם.
קורס גרפולוגיה
מטרת הקורס: הקניית כלים בסיסים ופסיכולוגים בניתוח כתבי יד. קורס זה יפתח צוהר לעולם כתב היד שמשמש כראי לנפשנו, חשיבתנו ואופן התנהגותנו. ביחד נצא למסע מופלא לגילוי העצמי של כל מאיתנו דרך סימנים שונים בכתב היד,
סדנאות "קו הזינוק"
סדנאות "קו הזינוק" שינוי קריירה? בין תפקידים? חסרה לך רק מיומנות אחת לפריצה הגדולה? הסדנאות הממוקדות שלנו פותחו כדי לתת לך מענה לצרכים אלה.
הכנה לראיון עבודה ובניית מסלול קריירה
קריירה, לימודים, פיתוח מקצועי – מתלבט? שינוי בעבודה? קידום? הסבה מקצועית?
כרטיס ביקור אישי באינטרנט
המיתון כבר כאן והקושי במציאת עבודה עולה לנו לפעמים בעצבים מיותרים. חשבתם פעם לעצמכם איך אנחנו נראים מהצד של המעסיק או האם אנחנו בכלל נראים? כמה פעמים שלחתם קורות חיים ? האם זכיתם בכלל לקבל משוב מהמעסיק?
קורות חיים באנגלית
כתיבה מקצועית של קורות חיים באנגלית לפי תבנית אירופית ותבנית אמריקאית קורות חיים באנגלית נדרשים כיום למשרות רבות בארץ ובחו"ל, וכן לצורך לימודים בחו"ל כתיבת קורות חיים באנגלית אינה משימה לכל אחד. לקבלת תוצאה אופטימאלית יש לפנות למומחים על מנת להמנע משגיאות כתיב ושגיאות תחביריות. צרו עמנו קשר עוד היום ותוך 48 שעות יהיה בידכם עותק של קורות חיים באנגלית במחיר האטרקטיבי ביותר בארץ.
חושבים קריירה
חושבים קריירה - החוקים, הסודות והטיפים שלא תמצאו באף מקום! כמה זמן אתה כבר מחפש עבודה ? כמה קורות חיים כבר שלחת ? כמה פעמים אמרו לך נחזור ו… ? כמה פעמים חווית ראיונות שלא העלו דבר ? וכך עובר יום ועוד יום שבוע ועוד שבוע ולעיתים אף מספר חודשים ושום דבר לא מתקדם. בעזרת חושבים קריירה , תשוב למעגל העבודה במהרה ובמקום בו אתה תבחר לעבוד.
העובד שחזר לפוקוס
ספר חדש הדואג לקחת אותך למשרה הבאה בדרך המהירה והמהנה ביותר, העובד שחזר לפוקוס מחזיר את כולנו לפוקוס במקום העבודה החדש שלנו...
1 2
הבא
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net