לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
      רפואה אלטרנטיבית
אירידולוגיה קלינית
העיניים משקפות בצורה מדויקת להפליא את המתרחש בגופנו מבחינות רבות. קשתית העין היא מפה המגלה לנו את מצב ומבנה הרקמות והמערכות בגוף ודרכה ניתן לאבחן נטיות גנטיות, חסינות גופנית, מבנה אישיות ועוד...
קורס ריקי
רייקי היא האנרגיה האוניברסלית המעניקה חיים המאפשרת להשתמש בה בבטחה לכל מטרה, בכל מצב, ובכל זמן. רייקי אינה קשורה לדת זו או אחרת. היא שימשה ומשמשת בהצלחה בני דתות שונות וקבוצות גילאים שונים. רייקי הנה שיטת ריפוי טבעית ופשוטה שכל אחד יכול להעביר...
לימודי אירדיאולוגיה
אירידולוגיה היא שיטת אבחון המתבססת על התבוננות בקשתית העין. ההיסטוריה של השיטה מגיעה עד לימי המקרא וממשיכה לטיבט. לעולם המערב הגיעה האירידולוגיה ב-1865, לגמרי במקרה, כאשר פון פיזקלי בן ה-8 פוגש בינשוף במהלך טיול בשדה.
לימודי רפואה סינית
שיטות בטיפול ברפואה הסינית כוללות טיפולי מגע כמו שיאצו וטווינה, צמחי מרפא, דיקור במחטים, כוסות רוח, טיפולים במוקסות (מחממים), הקזות דם, תזונה סינית ופעילות גופנית מונעת מחלות כמו טאי צ'י, צ'י גונג ועוד.
רפואה משלימה
לימודי רפואה משלימה - הרפואה הטבעית, כמו גם אורח החיים הטבעי, נובעת בראש ובראשונה מדרך חשיבה: פילוסופיה הוליסטית. פילוסופיה זו רואה את האדם כחלק מן היקום...
קורס דולה
ה"דולה" היא כמו אפידורל טבעי עבור האישה: היא הקשובה לצרכיה, שמה אותה במרכז התהליך, ומעניקה לה טיפול מקצועי, אוהב ורצוף לאורך כל שעות הלידה. ה"דולה" היא הדמות המשמעותית ביותר עבור האישה בלידה. היא זו המשפרת את מצבה הרגשי והפיסי.
לימודי ארמותרפיה
ארומתרפיה היא אומנות הריפוי באמצעות שמנים אתריים. המילה ארומה היא ריח ותרפיה משמעותה ריפוי...
לימודי רפלקסולוגיה
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול במגע המתמקד בכף הרגל. התפיסה ברפלקסולוגיה בדומה ליתר תחומי הרפואה המשלימה היא תפיסת האדם כמכלול של גוף, מינד, רוח ונפש כשהאחד משפיע על משנהו.
לימודי שיאצו
שיאצו הוא אומנות טיפול במגע שהגיעה אלינו מן המזרח הרחוק. השיטה החלה דרכה ביפן ושמה הראשוני היה anma . המומחים הראשונים לשיאצו היו עיוורים ומספרים שהעובדה כי יכולת חוש המישוש שלהם הפכה אותם למטפלים מעולים.
לימודי צמחי מרפא
אלפי שנים לפני שחשבו על מוקוליט (סירופ נוגד שיעול), ידעו אבותינו להשתמש באורן, אזוב, אקליפטוס, לואיזה או בבונג כדי למגר את השיעול.
1 2
הבא
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net