לימודים וקורסים
הסמכת מדריכי ספורט
arrow blue מכללות ומוסדות לימוד
קורסים למנהלים
arrow blue קורסים מקצועיים
קריירה לשרותך
arrow blue רפואה אלטרנטיבית
פרסום
      קורסים למנהלים
ניהול משא ומתן
מו"מ מוגדר כתקשורת אסטרטגית. שני המרכיבים של ההגדרה ניתנים לפרשנות רחבה ביותר: מילולית ושאינה מילולית. אסטרטגיה - כל תוכנית או כוונה לטווח הקצר או הארוך, בין שבמודע ובין שאינה במודע.
ניהול מערך המכירות
במשק תחרותי , דינמי ומשתנה , המתאפיין בתנאים של אי -ודאות , עולה משקלו של מנהל המכירות בהבטחת יציבותו של הארגון בו הוא נמצא. לאור מציאות זו , חובה על מנהל המכירות לרכוש כלים ומיומנויות , שיבטיחו ויחזקו את יכולתו לגרום לתוצאות וליעדים הרצויים והמתוכננים.
ניהול מוקד טלפוני
תפקיד המוקד הטלפוני בארגון המודרני הפך למרכזי ומשמעותי מאוד עבור הארגון כולו.המוקד מהווה "חלון ראווה" של הארגון ויש לו תפקיד מרכזי בבניית נאמנות לקוח.במוקד מצטבר מידע רב המאפשר לנהל באופן שיטתי את התהליכים המרכזיים.
ניהול שירות לקוחות
קורס: התחרות הבלתי פוסקת בשוק מובילה לדמיון רב בין השרותים והמוצרים,במקביל עולות דרישות הלקוח וציפיותיו מהשרות הניתן לו.במציאות זו עולה חשיבותה של איכות שרות הלקוחות בארגון,המשמשת כמנוף להשגת יתרון תחרותי והשגת יעדי הארגון.
אומנות בניהול עובדים
תפקיד הניהול מציב בפני המנהל אתגרים צולבים עימם עליו להתמודד.מחד ניצבים עובדיו,מאידך ממוניו ובתווך הוא עצמו. על המנהל לדעת לתת מענה לרצונות,לצרכים ולתביעות הן של העובדים והן של הממונים,שפעמים רבות עומדים בסתירה זה לזה.
ניהול משאבי אנוש
בשנים האחרונות חלים שינויים מהותיים בעולם העבודה ובארגונים שלהם השלכות מהותיות על הטיפול במשאבי האנוש בארגון. עקב כך חלים שינויים משמעותיים בתחום ניהול משאבי האנוש, המציבים בפני העוסקים בתחום אתגרים ומשימות חדשים ושונים מאלו שניצבו בפניהם בעבר.
קורס למנהלי לשכה ועוזרי מנכ"ל
בקורס נתייחס למס' מישורים שיסייעו לך לתרום לתפקוד היעיל של הארגון ושל הצוות הניהולי. מיומנויות אישיות,מיומנויות בינאישיות ומיומנויות מקצועיות, כעוזר מנכ"ל/ מנהלת לשכה.
קורס בכיר לניהול השיווק
הקורס יקנה כלים אפקטיביים לחשיבה שיווקית , הובלת מהלכים שיווקיים והעברת מסר שיווקי תוך שמירה על ייצוגיות ומיתוג המוצר הארגוני והתנסות מעשית בתכנון אסטרטגי וכתיבת תוכנית שיווק.
ניהול מערך הדרכה
תחום ההדרכה והפיתוח הארגוני הופך בשנים האחרונות לתחום מקצועי, בעל יכולת השפעה משמעותית על התהליכים המתרחשים בארגון.
ניהול פרויקטים
מנהלי פרויקטים מהווים את הבסיס להצלחה של כל פרויקט. נדרשת מהם יכולת ניהולית, מציאת פתרונות יצירתיים והזדהות עם צרכי הארגון יכולת לענות לצרכי הלקוח ולדרישות מורכבות, אשר יביאו את הפרויקט להצלחה ויגרמו לשביעות רצון של הלקוחות והארגון.
1 2
הבא
© Copyright 2007. All Rights Reserved. לימודי תעודה משאבי אנוש פיתוח אתרים מפת אתר Designed by scoopsites.net